YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte dünyanın 'en pahalı' bebekleri
İşte dünyanın 'en pahalı' bebekleri
İşte dünyanın 'en pahalı' bebekleri
04 Ağustos 2008 / 17:21 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


İspanyol magazin dergisi "Hola", 9 milyon avro ödeyerek, Brad Pitt ve Angelina Jolie çiftinin ikiz bebeklerinin fotoğraflarını yayımladı.


Fransa'nın Nice kentindeki bir klinikte 12 Temmuz günü dünyaya gelen Knox Leon ve Vivienne Marcheline adlı bebeklerin fotoğraflarını Avrupa'da ilk kez yayımlayan Hola dergisinin, bunun için 9 milyon avro ödediği belirtiliyor.


Hola'nın parayı Jolie-Pitt Vakfı'na gönderdiği ve bu paranın sadece insani yardım amaçlı kurulan vakıfta kullanılacağı ifade edildi.


Hola'nın kapağındaki fotoğrafta Brad Pitt ve Angelina Jolie, ikiz bebekleriyle beyaz kıyafetlerle görülüyor. 16 sayfa fotoğraflara ve röportaja ayrıldı.


Fransa'nın güneyindeki Chateau Miraval malikanesinde olan çift, 4 çocukları (Maddox, Pax, Zahara, Shiloh) ve ikizlerle güzel vakit geçirdiklerini söyledi. Angelina Jolie, "Evde bir kaos" diye espri yaparken, "Ama olağanüstü vakit geçiriyoruz" diye ekledi. Brad Pitt ise "Viv (Vivienne) fiziksel ve ruhsal olarak Angelina'ya benziyor, Knox biraz bana" diye konuştu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler