YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Benim Stilim All Star'da iddialı yarışmacılar
İşte Benim Stilim All Star'da iddialı yarışmacılar
01 Eylül 2015 08:33
'İşte Benim Stilim' tarz yarışması ' İşte Benim Stilim All Star' versiyonu ile ekranlara döndü. Ekranlara bomba gibi dönen yarışmanın yarışmacıları da göz kamaştırdı. Birbirinden güzel yarışmacıların arasında dikkat çeken isimler de var!

Tv 8 ekranlarında fırtınalar estirmesi beklenen tarz yarışması İşte Benim Stilim All Star, gala gecesiyle izleyicilerinin karşısına çıktı. 'İşte Benim Stilim', tüm sezonlarının en iddialı, en hırslı ve en tarz 14 yarışmacısını bir araya toplayan İşte Benim Stilim All Star ilk bölümü, 31 Ağustos'ta bekleniyordu ancak büyük bir sürprizle 30 Ağustos Pazar akşamı yayınlandı.

Jüri koltuğunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in oturduğu, sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği yarışma, hafta içi her gün yeni bölümleri, konseptleri ve ünlü konuklar eşliğinde ekranlarda olacak. Peki, İşte Benim All Star yarışmacıları kimler?

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KURALLARI

Üç sezonun en iddialı isimlerini bir araya getiren yarışmanın yeni kurallarıyla rekabetin daha da artması bekleniyor. Yeni kurallara göre; jüri üyeleri yarışmacıları, 10 puan üzerinden değerlendirilecek. Puanlama sistemi ile her gün günün en kötü giyinen yarışmacısı seçilecek ve İşte Benim Stilim All Star'ın o yarışmacısı hafta boyu üzgün surat rozetini taşımak zorunda kalacak. En az oyu alan 5 kişi elenme adayı olarak jüri üyelerinin karşısına geçecek. Jüri üyeleri2 kişiyi kurtarabilecek, kalan 3 kişi ise elenme adayı olacak. Eleme adayı dışında kalan yarışmacılar ise her hafta 10 bin lirayı kazanmak için yarışacak.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR YARIŞMACILARI
AYŞENUR BALCI
İşte Benim Stilim'in ilk sezon yarışmacılarından olan Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu. Yarıştığı dönemde giydiği kıyafetler kadar dahil olduğu polemikleriyle de ses getiren Ayşenur Balcı, yarışma sonrasında da sık sık gündeme geldi. Genç yarışmacı özellikle yarı çıplak periscope yayınıyla uzun süre magazin manşetlerine konu oldu.
GÜLŞAH YILMAZ
1983 doğumlu olan Gülşah Yılmaz, İşte Benim Stilim'e 3. sezonda katıldı. Oryantal dansta Türkiye derecesi bulunan ve Güzel sanatlar mezun olan Gülşah Yılmaz, atıldığı sezonda birinciliğe en yakın isimdi.
NİHAL CANDAN
Nihal Candan ya da gerçek ismiyle Gülnihal Candan İşte Benim Stilim yarışmasının en sivri dilli yarışmacılarından biri. 1995 yılında Mersin'de doğan ve hukuk fakültesi öğrencisi olan Nihal Candan, İşte Benim Stilim'e "Uçurun beni Acun bey!" sözleri damgasını vurmuştu.
ÇİĞDEM ÇELİK
Yarışmacılar ile olan tartışmaları ile meşhur olan Çiğdem Çelik, İşte Benim Stilim'e ikinci sezon katılan isimlerden biriydi. 36 yaşındaki Çiğdem Çelik, daha önce yaptığı karnaval dansı ile jüriye şaşkınlık yaşatmıştı.
NAZLI KAYAASLAN
İşte Benim Stilim All Star 3. sezon yarışmacılarından olan Nazlı Kayaaslan giyimi ve stili ile hafızalara kazınan isimlerden biri olmuştu. Yarışmadan bir nevi kendi isteği ile elenen Nazlı Kayaaslan, bir çocuk annesi.
AYŞEGÜL DOĞAN
İşte Benim Stilim 1. sezonunun en çok konuşulan isimlerinden biri hiç kuşkusuz Ayşegül Doğan olmuştu. Tarzından çok polemikleri ve sert çıkışları ile hatırlanan Ayşegül Doğan, 23 yaşında ve bir butik işletiyor.
GİZEM GÜLER
12 Eylül 1989 Aydın doğumlu olan Gizem Güler, İşte Benim Stilim'in rüküş kızı olarak anılıyor. 11 yaşında spora başlayan Gizem Güler basketbol, yüzme tenis gibi spor dallarıyla ilgileniyor.
EZGİ BAYLAR
İşte Benim Stilim'in favori isimlerinden biri olan Ezgi Baylar, evli ve bir çocuk annesi. 18 bin dolarlık çantası ile uzun süre konuşulan Ezgi Baylar, katıldığı sezonda sık sık birinci olan isimlerden biriydi.
EMEL ÖZKIZILTAŞ
İşte Benim Stilim yarışmasının ikinci sezon birincisi Emel Özkızıltaş, tarzından çok dansı ve sevimli konuşmasıyla hafızalara kazınmıştı. Asıl mesleği hosteslik Emel Özkızıltaş, yarışmacı olduğu sezonda evinin kirasını ödeyememesi ile gündeme gelmişti.
EZGİ ÜNAL
Ezgi Ünal, İşte Benim Stilim yarışmasının son sezondaki birincisiydi. Julia Roberts 'a benzetilen 26 yarışması, daha önce Alabora isimli bir yarışmada da boy göstermiş.
AYCAN - NURCAN ŞENCAN
İşte Benim Stilim All Star ilk sezonunun birincisi Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, İsveç doğumlu. 3 yabancı dili ana dilleri gibi bilen Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, yarışma sonrasında da bazı projelerde yer aldı.

ÖZDEN CERRAHOĞLU
1991 doğumlu olan Özden Cerrahoğlu, moda tasarımı eğitimi alıyor. İşte Benim Stilim 'de katıldığı sezonda sivri dile ile tanınan genç yarışmacı, Nazlı Hamarat ile olan tartışmalarıyla hafızalara kazınmıştı.
TUĞÇE ERGİŞİ
Yarışmanın en fazla 'ağlayan' isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, 26 yaşında ve Tiyatro bölümü mezunu. Özlem Özden ve Ayşegül Doğan ile yaşadığı sert tartışmalarla İşte Benim Stilim'in en çok konuşulan isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, elendiği hafta gösterdiği tepkiyle hafızalara kazınmıştı.
MARIA SURINA
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Maria Surina, İşte Benim Stilim'in ikinci sezonunda ter dökmüştü. Dekolte konusunda yaptığı açıklamalarla şimşekleri üzerine çeken Maria Surina, yarışmacı arkadaşlarının sert tepkisiyle karşılaşmıştı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler