YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den yanıt: Komik
Oteldeki seks skandalı için İsrail’i suçlayan Nihat Doğan’a yanıt geldi...
İsrail'den yanıt: Komik
02 Aralık 2011 / 08:15 Güncelleme: 02 Aralık 2011 / 08:15

Habertürk TV’de Fatih Altaylı’nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek programında, oteldeki taciz ve dayak iddiasını İsrail’e bağlayan Nihat Doğan’a, İsrail’in Ankara Büyükelçiliği’nden yanıt: ‘Komik’

GAZETE HABERTÜRK / ENİS YILDIRIM - BAHAR BAKIR

HABERTÜRK TV’de yayınlanan ‘Teke Tek’ programına konuk olan sanatçı Nihat Doğan, Ankara’daki otel olayında mağdur olduğunu dile getirdi. Doğan, “Anayasa görüşmelerinin yapılacağı gün 24 şehidin gelmesi manidardır. Bu işin arkasında İsrail vardır. İsrail’i tanımamamız gerektiğini söyledim. Bu sözlerimden üç gün sonra otel iftirası patlak verdi” dedi. Konunun kendi dışında geliştiğini söyleyen Doğan, telekızları İsrail ajanı olarak niteledi.

 


İSRAİL SÖZCÜSÜ: KOMİK

İsrail’in Ankara Büyükelçiliği Sözcüsü Nizar Amer, Nihat Doğan’ın bu iftiraların arkasında İsrail’in olduğu sözleriyle ilgili olarak, “Nihat Doğan’ın sözlerini duydum. Herkes bir şeyler söyleyebilir, iftiralar atabilir. Bu tür iddialara cevap vermiyoruz. Ama söyledikleri komik” diye yanıtladı.

MAĞDUR: BU BİR SAÇMALIK

Sanatçı İzzet Yıldızhan’ın kendisiyle zorla ters ilişkiye girdikten sonra dövdüğünü ileri sürerek şikâyetçi olan Müyesser Y. ise Doğan’ın kendisini İsrail ajanı olarak nitelediğini hatırlatmamız üzerine, “Ney demiş ney. Kapatın böyle şeyleri konuşmak istemiyorum. Saçmalık” diye konuştu. (Habertürk)

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler