YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail Başkonsolosu'ndan Tilbe'ye hakaret!
İsrail Başkonsolosu'ndan Tilbe'ye hakaret!
12 Temmuz 2014 15:05
Yıldız Tilbe'nin, "Allah Hitler'den razı olsun, Yahudiler'e az bile yapmış" çıkışına İsrail Başkonsolosu Moshe Kamhi'den 'Aşağılık sanatçı bozuntusu yanıtı geldi.

İsrail'in Gazze'ye saldırılarıyla ilgili eleştirilerde bulunan Yıldız Tilbe’ye İsrail Başkonsolosu Moshe Kamhi’den hakaret dolu cevap geldi.

Yıldız Tilbe için, “Bu sözde sanatçı bozuntusunun lafları ciddiye alınmayacak kadar aşağılık, kınanacak ifadeler ve son derece vahimdir” dedi.

"Nefret suçları yasasıyla yargılansın"

Kamhi sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu olayda kanun koyucunun nefret suçlarını ceza yasası kapsamına almasının zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Türkiye’de son yıllarda soykırımdan alınacak dersler konusunda eğitimsel faaliyetlere başlandı. Bu sene de Uluslararası Yahudi Soykırımı’nı Anma Günü 26 Ocak’ta Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru’nun da katılımıyla İstanbul’da bir anma toplantısı yapıldı. Bu sözler, bu faaliyetlerin göreceli bir şekilde nitelikli ve nicelikli olarak artırılması gerektiğini gözler önüne sermektedir”

"İsraili savunanlar oraya hade" 

Yıldız Tilbe bu açıklamanın ardından şöyle cevap verdi:

“İsrail’de yaşayanlarla burda yaşayanlar farklı burdakiler bize silah doğrultmuyor oradakiler elinden silahı bırakmıyor israili savunanlar oraya hade. Allah gelecek hakkınızdan Allah (...) göreceksiniz zamanı gelince o gözleriniz yuvasız kalıcak sanki iftira atıyorum masumlar sanki yaptıklarınız ortada. Benim nefret söylemimden rahatsız olanlar yargılanmamı isteyenler ülkelerinin eli silahlı nefret eylemlerini nerde yargılayacaklar eylem söylemden daha mı iyi”

Insanlik diken ustunde
 // Erkekarpali
Bravo Yildidiz hanim. Gucu yettigi kadar herkes yahudi siyonizminie ver yansin etsin .Artik siyonozmlere dunyayi dar etmenin zamani gelmeli. Bir taraftanda Filistinli garibanlara dest
ek aciklamalar yapilsin.
...
12 Temmuz 2014 Cumartesi 17:04
HELAL
 // MALİKİ
Helal sana kız Valla bir kişi cesaret gösterip en doğruyu söylemiş. Bende diyorum ki bu dünya Hitler i anlayıp her ülke onun anısına bir müze açıp ve önünede onun anıtını dikmedikce dünya ve insanlık asla kurtuluşa eremeyecektir....
12 Temmuz 2014 Cumartesi 15:30
KENDINIZE GELINCE KANUNLARA SIĞINIYORSUNUZ AMA ZAVALLI GAZZELILRE GELINC
 // FERIT AKÇAY
KINAMA...
12 Temmuz 2014 15:12
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler