YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İrem Derici'nin bebeklik fotoğrafı sosyal medyayı salladı!
İrem Derici'nin bebeklik fotoğrafı sosyal medyayı salladı!
25 Mayıs 2015 23:11
'Kalbimin son sahibine' adlı şarkısıyla geçtiğimiz yaz müzik piyasasını sallayan İrem Derici, bebeklik fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada olay oldu. İrem Derici'nin özellikle "Efsaneymişim" notuyla paylaştığı fotoğraf takipçileri tarafından beğeni yağm

Pop müziğin güçlü sesi İrem Derici, şu sıralar Instagram gönderileriyle gündemden düşmüyor. Sık sık bebeklik fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan İrem Derici kendiyle de dalga geçmeyi ihmal etmiyor. Ünlü şarkıcının "Efsaneymişim" notuyla paylaştığı fotoğraf gülümsetti. Daha önce "Beyaz Show"a katılan ünlü şarkıcı İrem Derici'ye eski fotoğrafları gösterilince: "Evlat olsa eldivenle sevilmez. Nerden buldunuz bu fotoğraflar rezalet resmen diyerek'." diyerek espiri yapmış, stüdyodakileri kahkaya boğmuştu.

İrem Derici kimdir?

21 Mart 1987 yılında doğan İrem Derici, küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenmekte, 4 yaşından beri org çalmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunu olan şarkıcı, O Ses Türkiye yarışmasına da katılmıştır."Bensiz Yapamazsın" isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlayan İrem Derici, asıl çıkışını 2013'te piyasaya sürdüğü "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" albümü ile yakalamış, 24 milyon izlenme sayısıyla büyük bir başarı elde etmiştir.

15 Nisan 2014'te "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısı ,"en çok dinlenenler" arasına girmiş, 110 milyondan fazla izlenerek rekor kırmıştır.İrem Derici, en son 24 Mart 2015 tarihinde Değmezsin Ağlamaya isimli maxi single'ı çıkartmıştır. Başarılı sanatçı, ünlü radyocu Rıza Esendemir ile dünyaevine girmiştir.

irem-derici.jpg

irem-derici-2.jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler