YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İpek Açar'dan üvey kızına miras cevabı
İpek Açar'dan üvey kızına miras cevabı
08 Temmuz 2015 07:26
Usta sanatçı Kayahan'ın kemiklerini sızlatacak miras kavgası kısa sürede başladı. Kayahan'ın kızı, İpek Açar'ın para kaçırdığını iddia etti. Açar'ın avukatı iddiaları yalanladı ve Beste Açar'ı uyardı.

Geçtiğimiz Nisan ayında hayatını kaybeden Kayahan Açar'ın eşi İpek Açar; ustanın kızı Beste Açar'ın iddialarına avukatı Özal Oğuz aracılığıyla yanıt verdi.

Babasının mal varlığının tespiti için dava açan Açar, ustanın uyutulduğu 20 Mart'ta banka hesabından 445 bin liranın, toplamda ise 687 bin liranın çekildiğini iddia etmişti. Açar "Babam yaşam savaşı verirken para kaçırmışlar" demişti. İpek Açar'ın avukatı Özal Oğuz ise bu iddiaların tamamen asılsız olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti. "Kayahan Açar'ın 20 Mart tarihinde uyutulduğu iddiası da doğru değildir. Kendisi yoğun bakım ünitesine dahi 23 Mart'ta alınmış, uyutulması ise daha sonraki günlerde olmuştur. 

Kayahan'ın bilgisi vardı

İddialarda geçen banka hesapları ve meblağlar, Açar çiftinin 22 yıllık mutlu birliktelikleri süresince oluşturdukları müşterek birikimleri ve banka hesaplarıdır. Hesaplar üzerindeki tasarruflar, İpek Açar'ın yasal hakları kapsamında ve her aşamada Kayahan Açar'ın istek ve iradesine uygun olarak gerçekleştirilmiştir. Bu asılsız iftira ve hakaretleri sebebi ile kendisi aleyhinde Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunma hakkımız saklı." 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler