YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İki ünlü isim davullu zurnalı düğünle evlendi
İki ünlü isim davullu zurnalı düğünle evlendi
25 Ağustos 2015 15:57
Sürekli ayrılık haberleriyle gündeme gelen Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur önceki gün sürpriz bir şekilde evlendi. Genç çiftin düğününe pek çok ünlü isim katıldı.

Adile Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğünde Dalkılıç ailesi, gelinlerine 50 bin liralık pırlanta takı seti hediye etti. Dalkılıç’ın hediyesi ise 60 bin liralık pırlanta yüzük oldu..   

Çok sayıda ünlü ismin katıldığı geceden renkli kareler sosyal medyadan paylaşıldı. Boluğur ve Dalkılıç tören alanına gelirken büyük heyecan yaşadı.

Türk örf ve adetlerine uygun davranıp kız isteme ve kına yapan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, düğün gününde de kural bozmadı. Ünlü popçu, her damat gibi sabah soluğu berberde aldı. Murat Dalkılıç, berberden çıkıp yapımcısı Polat Yağcı, popçu Berkay, oyuncu Önder Açıkbaş'ın da aralarında olduğu erkek grubuyla Merve Boluğur'un babaevine gitti. 

Tezahüratlar yapıldı

Akaretler'deki evin önünde ünlü popçu, davul ve zurnalı şov yaptı. Tezahüratlar eşliğinde güzel sevgilisinin evine çıkan Murat Dalkılıç, Merve Boluğur'u yine davul ve zurnalar eşliğinde apartmandan çıkardı. Kız tarafı da ünlü çiftin arkasından sokağa inip mahallede halaylar çekti. Fotoğraf çekimi yaptıran Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, ünlü popçunun VIP minibüsü ile akşam saatlerinde düğünün yapılacağı Adile Sultan Sarayı'na gitti. Davullu zurnalı eğlence, düğünde de geç saatlere kadar devam etti.

Güzel oyuncu, her gelin gibi ayakkabısının altına yakın kız arkadaşlarının adını yazdı. Ayakkabıya yazılan isimler arasında Eliz Sakuçoğlu, Ceylan Çapa, Ayşe Hatun Önal ve Dilara Öztunç gibi ünlüler var.

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler