YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İclal Aydın'dan çok samimi açıklamalar!
İclal Aydın'dan çok samimi açıklamalar!
04 Ağustos 2015 12:22
Ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın, özel hayatına ilişkin çok samimi açıklamalarda bulundu. İclal Aydın, yönetmenEfe Kubilay’la sürpriz evliliğin detaylarını Doğan Burda’nın yeni dergisi Hayatım Mis’e anlattı.

Aydın, diziye 19. bölümde katıldığını, Efe Kubilay’la o sette tanıştığını ve 60. bölümde de nikah defterine imza attıklarını söyledi:

 “Yaklaşık bir yıl önce hayatımı sadeleştirme kararı aldım. Mümkün olduğunca kendi işimi kendim görme konusunda ısrarlı bir tutuma girdim. İki yıl önceye nazaran daha çok mutfakta, daha çok bahçemde, evimde ve direksiyon başındayım... Çok yoruluyorum ama daha mutluyum. Yaşamım bereketleniyor diye düşünüyorum. Zaten değişen hayatımın gittiği yol bu evliliğe götürdü bizi. Şatafattan uzak bir törendi. Her ikimizin de tercihi bu yönde oldu. Bütün duam, birbirimize ve bizi sevenlere mahcup olmadan yaşayabilmek.”

İkili sürpriz bir kararla evlendi

Ünlü oyuncu ve yazar, “Aşk hep olmalı mı?” sorusuna da ilginç bir yanıt verdi: “Aşksız yaşanmaz sanıyordum. Bal gibi de yaşanıyormuş. Başlangıçta büyük şok, sonra isyan, ardından sızlanma ve derken kabulleniş geliyor. Kabullendikten sonra da başka bir sürekli yaşam hazzı varmış. Sanırım bir daha sevemem, sevmem, sevilmem dediğim günler de oldu itiraf edeyim. Kendime yaklaştığım günler oldu onlar.”

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler