YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İclal Aydın'dan 'aşk' itirafı
İclal Aydın'dan 'aşk' itirafı
05 Ağustos 2015 08:35
Kısa süre önce dünya evine giren oyuncu İclal aydın çarpıcı açıklamalarda bulundu. İclal Aydın, "Aşksız yaşanmaz sanıyordum, bal gibi yaşanıyormuş" dedi.

İclal Aydın mutluluğun sırrını yakaladığı ve artık daha mutlu olduğunu belirtti. Aydın, aşka dair smimi bir itirafta da bulundu.

Kısa süre önce “O Hayat Benim” dizisinin görüntü yönetmeni Efe Kubilay’la nikah masasına oturan İclal Aydın, sürpriz evliliğin detaylarını Doğan Burda’nın yeni dergisi Hayatım Mis’e anlattı.

Daha mutluyum 

"Yaklaşık bir yıl önce hayatımı sadeleştirme kararı aldım. Mümkün olduğunca kendi işimi kendim görme konusunda ısrarlı bir tutuma girdim. İki yıl önceye nazaran daha çok mutfakta, daha çok bahçemde, evimde ve direksiyon başındayım... Çok yoruluyorum ama daha mutluyum. Yaşamım bereketleniyor diye düşünüyorum. Zaten değişen hayatımın gittiği yol bu evliliğe götürdü bizi. Şatafattan uzak bir törendi. Her ikimizin de tercihi bu yönde oldu. Bütün duam, birbirimize ve bizi sevenlere mahcup olmadan yaşayabilmek.

Bal gibi de yaşanıyor

Ünlü oyuncu ve yazar, "Aşk hep olmalı mı?" sorusuna da ilginç bir yanıt verdi: "Aşksız yaşanmaz sanıyordum. Bal gibi de yaşanıyormuş. Başlangıçta büyük şok, sonra isyan, ardından sızlanma ve derken kabulleniş geliyor. Kabullendikten sonra da başka bir sürekli yaşam hazzı varmış. Sanırım bir daha sevemem, sevmem, sevilmem dediğim günler de oldu itiraf edeyim. Kendime yaklaştığım günler oldu onlar."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler