YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İbrahim Tatlıses'ten Rıza Sarraf'a destek!
İbrahim Tatlıses'ten Rıza Sarraf'a destek!
22 Aralık 2013 16:02
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda tutuklanan işadamı Rıza Sarraf'a twitter hesabından attığı mesajlarla destek verdi.

Sarraf'ın kenser hastası olabileceğini söyleyen Tatlıses şunları yazdı:

Rezza benim çok önemli bir dostumdur. Bunu da söylemekten gurur duyarım. Rezza'nın hasta olduğu doğrudur. Benimle telefonla konuştuğunda olay olmadan iki gün önceydi konuştuk yani. Rezza ajitasyon yapmıyor. Zaten Reza'nın tarzı değildir acıtasyon. O Benim candan öte dostumdur..

Muazez abacı BEN Cenk Eren bir yarışma proğramı yapiyorduk orda bir yarışmacının Evi yoktu ve Rezzaya söyledim Emrin olur dedi ve aldık!

Rezza bu konularda bi Tanedir yardımı sever eğer hastayım demişse Yalan Söylemez Doğrudur. Panik atağı olan bir Arkadaşımdır...!!!

Olaylar olmadan ikigün önce telefonla konuştuk kanser teşhis etiler bende fazla büyütme dedim telefonlarımız dinlenmişse bunlar vardır..!

Kanserim demişti

Reza Zarrab, ifadesinde, "Benim böbrek üstümde tümörüm vardır. Kanser teşhisi konuldu. Bu 4 günlük süreç içerisinde Haseki'ye sevk edildim. 4 gün içinde bunun 1 cm büyüdüğü anlaşıldı. Benim buna acilen müdahale ettirip kemoterapi sürecine başlamam gerekiyor" demişti.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler