YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İbrahim Tatlıses isyan etti!
İbrahim Tatlıses isyan etti!
13 Temmuz 2013 23:23
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, diş hekimlerinden dert yandı.

Diş ağrısı çeken ve diş hekimlerinden dert yanan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, “Mekanı cennet olsun; Mustafa Kemal Atatürk, doktorlarımız için bir laf etmiş ama ölmüş. Keşke hangi doktorlar diye sorsalarmış, ehil mi değil mi?” dedi.

Tatlıses, sosyal medyadaki hesabından, “Ağrı devam ediyor. Sayın diş hekimi Allah seni bildiği gibi yapsın! Kulak burun boğazcı İ.K. da beni yaktı. Alın bunların diplomasını. Mekanı cennet olsun; Mustafa Kemal Atatürk, doktorlarımız için bir laf etmiş ama ölmüş. Keşke hangi doktorlar diye sorsalarmış, ehil mi değil mi? Şimdi hepsinin günahını alamam iyisi var olmayanı var. Bence bir iş yaparken 1-2-3 doktordan aşağı sormadan kimseye teslim olmayın” açıklamasını yaptı. Atatürk’le ilgili sözleri tepki alan İbrahim Tatlıses, bunun üzerine, “Arkadaşlar sizler benim tweet’lerimi nasıl okuyorsunuz anlamıyorum. Bence inceleyin, ondan sonra laf edin. Unutmayın, ben Oxford’luyum Anladın!” dedi.

 

İHA

01:56
 // doğru
Doğru söylemiş, dìş doktorlari insana hiç acimiyor. Düşman gibi davraniyorlar, dişlerimin çoğu çürük, doktorlarin işkencesinden korktuğum için yaptiramiyorum. Ben emekliyim her doktora gidemem, anlayan anlamiştir....
14 Temmuz 2013 01:56
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler