YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hülya Avşar'ın Beşiktaş tutkusu
Hülya Avşar'ın Beşiktaş tutkusu
01 Ağustos 2013 10:37
Sanatçı Hülya Avşar, tatilin keyfini Ayvalık’taki evinde çıkarıyor.

Geçtiğimiz kış satın aldığı Ayvalık’taki evini gönlünce restore ettiren Avşar kızı, çam ve iyot kokusunu her sabah ciğerlerine çekerek, cennetin dünyadaki adı Ayvalık’ta yeni sezon için enerji topluyor.

Kızı Zehra ve kız kardeşi Helin’in yanı sıra çok sevdiği köpeği Çakıl ile Ayvalık’taki evinde mazbut ancak bir o kadarda keyifli bir tatil geçiren Hülya Avşar, formunu korumak için sabah sporlarını ihmal etmezken, çok sevdiği tenis sporundan da uzak kalamıyor.Akşam saatlerinde yakın dostlarıyla birlikte ilçenin dünyaca ünlü turizm merkezi Cunda adasında neşeli sohbetler eden Avşar kızı, Cunda’nın tarihi dokusunda adeta büyülenmekten geri kalmıyor.

Avşar kızının Beşiktaş tutkusu

Havanın karardığı saatlerde zevkine göre restore ettiği Ayvalık’taki evinin bahçesinde bulunan havuzda saatlerde yüzen Avşar, havuzda bile taraftarı olduğu Beşiktaş’ın siyah beyaz renklerinden vazgeçemiyor. Hülya Avşar, evinin balkonundan akşam güneşinin batışıyla harmanladığı kendi çektiği fotoğrafları yine kendisine ait sosyal paylaşım sitelerinden takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler