YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hugh jackman 19 yıl sonra yeniden İstanbul'da
Hugh jackman 19 yıl sonra yeniden İstanbul'da
17 Mart 2015 08:23
19 yıl önce sırt çantasıyla gelip 10 dolarlık otelde kaldığını söyleyen Hugh Jackman: Bu sabah kalkıp da Boğaz’a baktığımda kendimi dünyanın en şanslı adamı gibi hissettim.

Hugh Jackman, ‘‘An Evening with Hugh Jackman’’ şovuyla bu akşam Zorlu PSM’de sahne alıyor. 20 Mart’a kadar sahnede. Dün basınla buluşan yıldızın son 15 yıldır canlandırdığı Wolverine karakteriyle arasındaki tezat dikkat çekiciydi. Yakında vizyona girecek olan “Pan” filminin çekim aralarında çocuklarıyla yaptığı Disneyland gezilerini anlatan şefkatli bir baba, bundan 19 yıl önce eşi Deborra-Lee Furness’le gelip gecesi 10 dolara kaldığı İstanbul seyahatini bugün kaldığı 5 yıldızlı otele değişmeyen âşık bir eş...

Jackman, “Kendimi hâlâ Hollywood yıldızı olarak görmekte zorlanıyorum, Broadway günlerimi ve müzikalleri unutmam mümkün değil” dese de dünya çapında ününü Hollywood’a borçlu olduğunu itiraf etti. “Broadway’de sahne alan bir adamdan Hollywood yıldızına nasıl geldiniz?” sorusuna verdiği cevap şuydu: “Ben de tam olarak emin değilim ama bu sabah kalkıp da Boğaz’a baktığımda kendimi dünyanın en şanslı adamı gibi hisettim.”

Türk kahvesini çok seviyor

Büyük dedesinin İstanbul’da yaşadığını, babasının da bu sebeple Türkiye’ye çok geldiğini söyleyen Jackman, espriyle karışık Türk kahvesine sevgisini de buna bağladı. Gösterisinde bir de sürpriz yerli bir ismin yer alacağını müjdeledi.

Daha önce yer aldığı, “Güzel ve Çirkin”, “Oklahoma” ve “Sound of Music” gibi müzikallerden şarkıları söyleyeceğini de belirtti. Şovundan ufak bir parça söylemesi istendi önce “Normalde öğlenden önce asla söylemem” dese de yoğun tezahürata dayanamayarak yakın zamanda Michael Buble tarafından da cover’lanan ünlü Peggy Lee şarkısı “Fever”ı söyledi. Espriyle karışık sorulan “Hakikaten de göründüğünüz kadar mükemmel misiniz? Hiç mi karanlık yönünüz yok?” sorusuna verdiği “Karanlık yönüm az önce bahsettiğim Türk kahvesini içene kadar!” yanıtıyla salondakileri güldürdü.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler