YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Helin Avşar'dan demokrasi dersi
Helin Avşar'dan demokrasi dersi
31 Ağustos 2014 19:20
AK Parti'ye gönül veren Helin Avşar, Zafer Bayramı'nı Atatürk'ün bir fotoğrafıyla kutlamak isteyince takipçileri topa tuttu.

AK Parti'ye gönül veren Helin Avşar, Zafer Bayramı'nı Atatürk'ün fotoğrafıyla kutladı. Anti demokrat kesimin hedefi olan Helin; önyargılı beyinlere ayrımcılık dersi verdi.

Daha önce yaptığı açıklamalarıyla 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye destek veren Helin Avşar; siyasi görüşü yüzünden yine sosyal medyadaki anti demokratların hedefindeydi. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamak için Atatürk'ün bulunduğu bir fotoğraf paylaşan Helin, bazı kendini bilmezler tarafından topa tutuldu. Helin Avşar'a bir takipçisi; "AK Parti'ye oy verip sonra bunları paylaşmak olmuyor bence. İnandırıcı değil, laf olsun diye yapılmış gibi duruyor" şeklinde bir yorum yazdı. Helin'den yanıt gecikmedi:

Destek yağdı

"Her şeyi herkesle aynı düşünemezsiniz. Bu çok saçma. Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip herkes sever Atatürk'ü ve ben de." Helin Avşar'ın bir takipçisiyle girdiği bu polemik, sosyal medyada da çok konuşuldu. Helin'in sözlerine "İnsanları oy verdiği partiye göre yargılamak mı demokratlık!" şeklinde destek mesajları yağdı.

Cem'den alkışlar

Helin'in 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamak için paylaştığı fotoğrafa destek verenler arasında komedyen Cem Yılmaz da vardı. Yılmaz, yorum olarak alkış yaptı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler