YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Heidi Klum çizgi film karakteri olunca...
Heidi Klum çizgi film karakteri olunca...
02 Kasım 2015 17:47
Dünyanın en ünlü mankenlerinden Heidi Klum cadılar bayramında tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Çizgi film karakteri ‘Jessica Rabbit’ kılığına bürünen Klum’u görenler kullandığı takma vücut aparatları ve makyajıyla hayranlarını büyüledi.

Her yıl giydiği birbirinden ilginç ‘Cadılar Bayramı’ kostümleri ile dikkat çeken ünlü  Alman model ve sunucu Heidi Klum, bu yıl  da seçtiği kostümle hayranlarını büyüledi.

Hollywood'un en ünlü isimleri, Heidi Klum'un New York'ta düzenlediği partide bir araya geldi. Bazı ünlü yıldızlar korkunç kostümleri tercih ederken, bazıları şirinliği elden bırakmadı! Yılın ünlüler arasındaki en favori kostümleri; süper kahramanlar, masal figürleri, kediler ve kült filmlerin karakterleri oldu. 

SHAKIRA-PIQUE

Ünlü şarkıcı Shakira ile İspanyol futbolcu Gerard Pique, Facebook sayfalarında Cadılar Bayramı'na özel bir poz paylaştı. Oğulları Milan ve Sasha ile birlikte klasik Latin televizyon karakteri 'Topo Gigio' kılığına giren ünlü çift, bu yılın en sevimli karelerinden birine imza attı. 

HEIDI KLUM

New York Lure Restaurant'daki Cadılar Bayramı partisinin evsahibi Heidi Klum, geceye çizgi karakter 'Jessica Rabbit' kılığında katıldı. Yüzüne plastik makyaj uygulanan ünlü model, kırmızı bir peruk taktı. 

NICOLE SCHERZINGER

Ünlü şarkıcı, Heidi Klum'un partisine 'ölü kedi' makyajı ve fileli siyah elbisesiyle katıldı. Scherzinger hem seksi, hem de korkutucuydu! 

CHARLIZE THERON

Güzel aktris, gündüz saatlerinde çocukları Jackson ve August ile şeker toplamaya çıktı. 'Pamuk Prenses' kostümü giyen Theron, yine göz kamaştırıcıydı. 

J. LOPEZ-C. SMART

Jennifer Lopez ile sevgilisi Casper Smart, Heidi Klum'un partisinin en dikkat çekici isimlerindendi. Yüzleri ve vücutlarına iskelet makyajı yaptıran ünlü çift, tüm bakışları üzerine topladı. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler