YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hastane'den ilk açıklama geldi
Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, sanatçı Müslüm Gürses'in sağlık durumuna ilişkin, ''Gürses'in durumu iyi değil, kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı hayatı devam ediyor'' dedi.
Hastane'den ilk açıklama geldi
01 Mart 2013 / 10:10 Güncelleme: 01 Mart 2013 / 11:09

 

Şener, ''Gürses'in durumu iyi değil, kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı hayatı devam ediyor. Şu anda durumu iyi değil, kaybedilebilir ama şu an öyle bir şey gelişmiş değil. Durumu, 2, 3, 5 gün, bir hafta öncesinden farklı değil'' ifadelerini kullandı.
 
Deniz Şener, Gürses'in bilincinin yerinde olduğunu, kolunu bacağını oynattığını, ancak akciğerleri iyi olmadığı için makine desteğiyle hayatını sürdürdüğünü bildirdi. 
 
Sanatçının tepkilerinin iyileşme yönünde olmadığını ifade eden Şener, süreç uzadıkça kendilerinin de dirençlerini kaybettiklerini, sanatçının kaybedilme riski altında olduğunu deklare ettiklerini kaydetti.

Gürses'in vefat haberini Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu böyle duyurmuştu:

gurses-001.jpg

Mehmet Şimşek'ten başsağlığı mesajı:

simsek_gurses.jpg

17:32
 // Kenan Akkuş
Müslüm baba... Koca bir çınar... Bedenin neşeli, bir o kadar da şarkıların hüzün ve isyanlıydı. Adeta, ben de insanım, isyanlardayım, dipdiri bedenimle, Sana isyan ediyorum derken, Allahtan başkasına isyan etmiyordu. Çünkü o Allahtan başkasına tapmamıştı. Allah inşallah Bişri Hafi hazretlerine dost eder seni, sevgili Müslüm Baba......
01 Mart 2013 17:32
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler