YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hande'den çocuk itirafı!
Hande'den çocuk itirafı!
03 Eylül 2015 07:23
Hande Ataizi, verdiği bir röportajda anneliğin kendisinin değiştirdiğini ve ‘normalize ettiğini’ söyledi. Oğlu Leon'u özgür yetiştireceğini belirten Ataizi "Tam zamanında geldi. İyi ki de geldi.” dedi.

Vogue Türkiye’nin eylül sayısı için oğlu Leon ile poz veren Hande Ataizi, dergideki röportajında da oğluyla birlikte yaşadığı değişimi anlattı.

Yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Ataizi, Vogue Türkiye için Ebru Çapa’ya verdiği röportajda anneliğin onu ‘normalize ettiğini’ söyledi.

Oğlu Leon’un hayal kırıklıklarıyla, sonuçsuz girişimlerle dolu uzun bir deneme sürecinin sonunda, hiç beklemedikleri bir anda geldiğini de anlatan oyuncu, şöyle konuştu:“Ümidi kesip kafamdan çıkarmıştım artık. Kromozom bozukluğu oluyordu. Arkasından tüp tedavisi denedik. Onda da olmayınca, tamam yani, herkes doğuracak diye bir şey yok şeklinde atıp tuttuğum bir sırada hamile kaldım. Daha geç yaşta doğurmuş, daha bilinçli bir anne olarak, elimden geldiğince kendi korkularımı çocuğa aktarmadan, yetişkin gözüyle gören bir annelik yaşamak istiyorum şimdi.

"Onunla büyümüyorum neticede 20 yaşında anne olmakla benim yaşımda anne olmak arasında tabii ki bir fark var. Dolu dolu yaşamışım zaten; dinginlik, huzur bölümünde gelmiş bana bu çocuk. Hayatım sınırlandı, özgürlüğüm bitti gibi de görmedim bu durumu. Tam zamanında geldi. İyi ki de geldi.”,

Özgür ruhlu olsun

Hande Ataizi, oğlunu özgür yetiştireceğini söyledi: “Ben Leon’un biraz özgür ruhlu olmasını arzu ediyorum. Kendi endişelerimi dizginleyip çocuğa da fırsat vermek gerektiğini hatırımdan çıkarmamaya çalışacağım. O da kendi hatalarını yapsın. İnşallah iyi bir insan olur, beni de sever. Bilemiyorsun ki. Çocuğun diye seni sevmek zorunda değil yani.”

020920151153097556780.jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler