YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hande Yener serum alıp sahneye çıktı!
Hande Yener serum alıp sahneye çıktı!
25 Ağustos 2015 08:02
Pop müziğinin star isimlerinden olan Hande Yener konser için Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi. Ünlü pop sanatçısı hastalığı nüks edince sahneye 1 saat geç çıktı.

Gümbet Barlar Sokağı'nda bulunan bir mekanda sahne alan ünlü pop şarkıcısı Hande Yener, Rahatsızlığı artınca Hasteneye kaldırıldı ve serum tedavisi almak zorunda kaldı. Tedavisinin hemen ardından sahneye koşan Hande Yener'in gribal enfeksiyon kaptığı için 2 gündür kulaklarından tedavi gördüğü de öğrenildi. Hasta Haliyle sahnede dans eden Hande Yıldız Tilbe'yi görünce şoke oldu ve bakın neler söyledi.

Gece sahne aldığı mekana geç giden pop şarkıcısı Hande Yener sahneye geç çıkınca mekanda bekleyen hayranlarından özür diledi şu sözleri sarfetti."İnanılmaz bir gribim bugün, griple uğraşıyorum. Doping alarak ayakta duruyorum. Altın Kelebek ödüllerinden 3 dalda aday olduğumu öğrenince ve sizin bu kalabalığınızı görünce hastalığım kalmadı. Ben size hastayım, diğer hastalıklarla işim olmaz" dedi.

Ünlü pop şarkıcısı Hande Yener özür açıklamsından sonra mekanda bulunan hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü şarkıccı dinlemeyece gelen hayranları mekanı hınca hınç doldurdu. Hasta hasta dans eden pop şarkıcı Hande Yener"Biraz daha dans edersem iyileşirim" diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

MESLEKTAŞI OLAN YILDIZ TİLBE SÜPRİZ YAPTI

Ünlü pop şarkıcısını dinlemeye gelenler arasında efsane sanatçı Yıldız Tilbe'de vardı.Bir anda Tilbe'yi karşısında gören Yener, "Yıldız Tilbe geldi. Usta sanatçı 23 yıldır sahnelerde, ben de 13 yıldır sahnelerdeyim senin izinden gidiyorum" ifadelerini sarfetti.

Efsane sanatçı Yıldız Tilbe Gazeteci ve kameramanları görünce "Bacaklarımı çekmeyin" diye espiri yapmayıda ihmal etmedi.Tilbe ile beraber ünlü sanatçı Aylin Coşkun da Yener'i izleyenler arasında yer aldı.

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler