YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haluk Levent, kendini Nazi kampında sandı
Haluk Levent, kendini Nazi kampında sandı
23 Haziran 2013 11:31
Ünlü sanatçı Haluk Levent, Akçakoca'da sahneye çıktığı an özel güvenlik görevlilerinin koruması altında olduğunu görünce kendini 1946 yılındaki Nazi kampında zannettiğini söyledi.

16. Uluslararası Parlayan Kent Akçakoca Kültür ve Sanat Festivali'nde sahneye çıkan ünlü sanatçı Haluk Levent'in konseri öncesi geniş güvenlik tedbirleri alındı.

Sahnenin ön kısmında 20 özel güvenlik görevlisini sırtı dönük vaziyette görmesi üzerine önce Belediye Başkanı Fikret Albayrak'ı sordu, seyircilerin protokol olmadığını belirtmesi üzerine özel güvenlik görevlileri ve izleyenlere yönelik, "Şimdi bir şey soracağım size biriniz şu şeklimi fotoğraflayıp bana twitter'den yollayın. 1946 yılı Nazi kamplarında önde Alman askerleri Hans, ileride tel örgüler, orada iki özel güvenlik daha. Özel güvenlik görevlisi arkadaşlar ne olur sizlerde bana yüzünüzü dönün de bari sizlere de şarkı söyleyeyim rahatsız oldum" dedi. Güvenlik görevlileri, bu durum üzerine kenara geçerek yüzlerini Haluk Levent'e dönmeleri sonucu konser başladı. Sanatçı Haluk Levent, yaklaşık 20 bin kişiye verdiği konserde hayranlarını coşturdu. Halkın arasında çok sayıda genç bulunurken, yaşlı kadınlarda görüldü.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler