YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haluk Levent 'ağaçta' konser verdi
Haluk Levent 'ağaçta' konser verdi
29 Haziran 2013 18:05
Ünlü sanatçı Haluk Levent, Antalya'nın Manavgat İlçe Belediyesi’nin organize ettiği "4. Manavgat Motosiklet Festivali"nde verdiği konserin bir bölümünde, ağaç üzerinde şarkı söyledi.

Festival kapsamında O Ses Türkiye Yarışması’nda 4'üncü olan ve Barış Manço’ya benzerliği ile ün yapan Onur Uğuş’un ardından sahne alan Haluk Levent, motosiklet tutkunlarının yanı sıra Boğaz Otel mevkine akın eden yaklaşık 5 bin kişiye konser verdi.

Haluk Levent bir ara sahneden inip, konser alanı içindeki çam ağacına doğru hayranlarıyla birlikte yürüyerek, Gezi Parkı eylemleri hakkında konuştu. "Türkiye’de pek çok kişi bu yapılanların bir ağaç için olduğunu zannediyor" diyen Levent, ağaca tırmandı ve ağaç üzerinde "Akdeniz Akşamları" adlı şarkıyı söyledi.

"İlk kez ağaçta konser veriyorum"

Haluk Levent, "18 yıllık sanatçılık hayatımda ilk defa bir ağaç üzerinde konser veriyorum" derken, daha sonra hayranlarının yardımıyla ağaçtan inip sahneye yeniden çıktı.

Konserinde "İzmir Marşı" ve "Çemberimde Gül Oya"yı hayranlarıyla birlikte söyleyen Levent, Türkiye’de birlik ve beraberlik mesajlarının en güzel "Çanakkale" türküsüyle verileceğini söyleyerek, türküyü seslendirdi.

Konser sonunda Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ünlü sanatçıya plaket hediye ederek festivale katılımından dolayı teşekkür etti. Levent, “Bu güzel festivalden ayrılmayı istemiyorum. Ben de burada çadır kuracağım” dedi.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler