YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Hacca şov için gidenlere gülüyorum"
"Hacca şov için gidenlere gülüyorum"
20 Nisan 2014 12:45
Ünlü sanatçı Leman Sam, hacca ve umreye inançları için gidenlere saygı duyduğunu, şov için gidenlere ise güldüğünü söyledi.

Sam, Edirne Kipa AVM’de hayranlarıyla imza gününde bir araya geldi.

Bazı ünlü isimlerin umreye ve hacca gitmeleri konusunda bir şey konuşmak istemeyen Sam, gerçekten isteyerek inandıkları için gidenlere saygısının sonsuz olduğunu ifade etti. Sam, umre ve hacca şov için gidenlere güldüğünü belirtti.

Bir takım insanların dikkatini çekmek için şovlara ilgilenecek vaktinin olmadığını kaydeden Sam, “Kim ne isterse onu yapsın ben hacca ve umreye kesinlikle gitmem, Araplara para vermek istemiyorum” dedi.

Vejetaryan olan Leman Sam, Edirne’nin yemekleri dışında insanlarını çok sevdiğini söyledi. Edirne’nin güzel bir şehir olduğunu dile getiren Sam, Edirne’nin Avrupai ve uygar bir şehir olduğunu söyledi. Kendisin gönlünde bir türkü albümü olduğunu açıklayan Sam, bugünlerde bir klip çekeceğinin müjdesini hayranları ile paylaştı.

İnsanlara şarkılarının ulaşması için klip çekmek zorunda olduğunu anlatan Sam, kızının tango albümü hakkında ise “Tango çok güzel bir şeydir asla eskimez" dedi.

 

İHA

Etiketler: , ,
14:56
 // Ahmet
Niyet okuyor. Bu ülkede niyet okuyanlar Başbakan astı. Sorsan demokratım dermi acep?...
20 Nisan 2014 14:56
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler