YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Güzel oyuncunun sürprizi servet değerinde çıktı
Güzel oyuncunun sürprizi servet değerinde çıktı
09 Haziran 2016 07:48
Meryem Uzerli Bulgari'nin Arap dünyasındaki yüzü oldu...Bulgari markasının yetkilileri Dubai başta olmak üzere birçok Arap ülkesinde reklamlarını yapmak için Meryem Uzerli ile anlaştı. Alman oyuncunun, bu anlaşma ile 1 milyon dolar aldığı iddia edildi.

Güzel oyuncu Meryem Uzerli'nin Dubai'ye gitme nedeni belli oldu. Uzerli, 1 milyon dolar karşılığında Bulgari'nin Arap dünyasındaki yüzü oldu...

Geçtiğimiz ay Dubai'ye giden Meryem Uzerli, dönüşte "Yakında size açıklayacağım büyük bir sürpriz için oradaydım" demişti. Güzel oyuncunun sürprizi ise servet değerinde çıktı. Ortadoğu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Meryem Uzerli'ye gösterilen ilgi, Bulgari markasının yetkililerinin dikkatini çekti.

1 MİLYON DOLAR ALDI

Yetkililer, Dubai başta olmak üzere birçok Arap ülkesinde reklamlarını yapmak için Meryem Uzerli ile anlaştı. Alman oyuncunun, bu anlaşma karşılığında ise 1 milyon dolar aldığı konuşuluyor.

BİR ARAP DERGİSİNİN KAPAĞINDA

Güzel oyuncu, Arap dünyasında çıkan bir derginin kapağında da Bulgari imzalı takılarla boy gösterdi. Victoria's Secret meleği Rosie Huntington-Whiteley de aynı markanın dünya çapındaki reklam yüzlerinden.

HÜRREM SULTAN İLE ŞÖHRETİ YAKALADI

Meryem Uzerli, ' Hürrem Sultan' karakteri sayesinde Arap dünyasında yıldız haline geldi... Kaynak: Takvim

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler