YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gürses'in dostları hastaneye koştu
Gürses'in dostları hastaneye koştu
01 Mart 2013 18:01
Sanatçı Müslüm Gürses’in tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği iddiaları üzerine sanatçı dostları hastaneye akın etti.

Geçirdiği by bass ameliyatının ardından uzun süredir Memorial Hastanesi’nde tedavi gören ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını kaybettiği iddia edilmiş ancak, hastaneden yapılan açıklamada Müslüm Gürses’in beyin ölümünün gerçekleşmediği belirtilerek çıkan haberler yalanlanmıştı. Yapılan açıklamaların ardından Müslüm Gürses’in sağlık durumunu duyan sanatçı dostları Orhan Gencebay, Sezen Aksu, Ferdi Tayfur, Selami Şahin, Hakkı Bulut gibi birçok kişi hastaneye akın etti.

Müslüm Gürses’in durumuna üzüldüğünü ifade eden Orhan Gencebay, “Müslüm kardeşimin bu durumuna son derece üzülüyorum. 4 aydır yaklaşık yakın takip ediyorum doktorlarından bilgi alıyorum. Son derece emin ellerdeydi. Burada kendisine gereken her şey yapıldı. Müslüm kardeşimin kısmeti buymuş vücudunun biraz yorulduğunu düşünüyorum. Bu yüzden şu anda bu durumda dua ediyoruz. Yaradan’ın emridir bende 13 sene evvel by bass geçirdim.

Yaradan bana izin verdi ikinci bir ömrümü yaşıyorum. Allahtan ümit kesilmez inşallah Müslüm kardeşim daha iyi olur. 10 yıl evvel Müslüm kardeşimin bu şikayetleri olduğunda Sayın Muhterem Nur hanımefendi beni aramıştı. Anjiyo olması gerekiyordu fakat Müslüm kardeşim çekiniyordu” dedi.

Ferdi Tayfur da, “Kalbi atıyor. Allahtan ümit kesilmez. Ama durumunun iyi olmadığını söylüyorlar. İnşallah iyi olur tekrar o güzel şarkıları yorumlar” derken Hakkı Bulut ise “Bir dostumu bir sanat arkadaşımı kaybetmenin ızdırabı içerisindeyim” diye konuştu.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler