YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülşen hayranlarının içini ısıttı
Gülşen hayranlarının içini ısıttı
27 Nisan 2013 16:18
Gaziemir’de sahneye çıkan Gülşen, danslarıyla ve şarkılarıyla binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı, yoğun istek üzerine birçok şarkısını ikinci kez seslendirdi.

16. Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği’nin 8. gününde Festival Alanı’nda sahneye çıkan Gülşen, danslarıyla ve şarkılarıyla, alanı dolduran binlerce hayranını mest etti. Sevilen şarkılarını ardı ardına seslendiren Gülşen, gördüğü ilgi karşısında hayranlığını gizleyemedi. Gülşen, şarkılarına eşlik eden binlerce hayranının isteği üzerine kimi şarkılarını tekrar seslendirdi. Duygusal parçalarıyla sevenlerine duygusal anlar yaşatan sanatçı, hareketli parçaları ve danslarıyla da seyircinin içini ısıttı. Son günlerde dillerden düşmeyen şarkısı ‘Yatcaz kalkcaz ordayım’ ile konserine başlayan Gülşen, aynı şarkıyla konserini sonlandırdı.

Konser sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, ünlü sanatçıya semtevleri kursiyerlerinin ürettiği ‘Nar’ ve çiçek hediye ederek teşekkür etti; “Dilekleriniz nar tanesi kadar çok olsun” dedi. Gülşen ise; “Böyle anlamlı bir günde beni Gaziemirlilerle buluşturan Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler