YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran mesaj!
Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran mesaj!
17 Şubat 2015 07:54
Gülben Ergen’in Mersin’de vahşice öldürülen Özgecan Aslan cinayeti için yaptığı paylaşım ülkücüleri ayağa kaldırdı.

Gülben Ergen’in Instagram’da yaptığı paylaşım öfke dolu mesajlar almasına neden oldu. Ergen, Özgecan Aslan’ın katillerinin fotoğrafını paylaşırken yaptığı yorum ülkücüleri kızdırdı.
Ergen’in paylaştığı fotoğrafa ‘Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge’yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra! Neslin kurusun’ mesajını yazması ülkücüler tarafından tepkiyle karşılandı.

1-695.jpg

Ünlü şarkıcının, Özgecan Aslan’ın katilleri üzerinden yaptığıla öfke dolu mesajlar aldı. Takipçileri Gülben Ergen’e ateş püskürdü.

Mehmet Aslan'dan sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan ünlü oyuncu Mehmet Aslan, Gülben Ergen’e çok sert tepki gösterdi. Aslan Instagram hesabından kendisinin de bulunduğu ülkücü işareti yapan çocukların fotoğrafını paylaşarak, ‘Simdi bu yavrular cani mi? sapık mi? canavar mi? Bu parmaklar suçlu mu? Hayir tam tersi onlar bu ülkenin gelecegi,gerçek teminati. Iste simdi birlestirdikleri parmaklarla ileride sanata,ilime, bilime imza atacaklar; tüm önyargilara ayrimcilara müfterilere ragmen!’ ifadelerini kullandı.

2-324.jpg

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler