YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülben Ergen: Tatili hak ettik, Venedikteyiz
Gülben Ergen: Tatili hak ettik, Venedikteyiz
26 Ekim 2015 06:32
Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, yeni çıkardığı albümün yorgunluğunu atmak için eşiyle birlikte Venedik'e gitti. Çelik çifti, Venedik'te gondola binmek yerine toplu taşıma araçlarını tercih etti. Ergen, 'hak ettik' yazarak tatile çıktıklarını duyurdu.

4 yıllık aradan sonra 6 gün önce yeni albümü ‘Kalbimi Koydum’u yayınlayan Gülben Ergen, eşiyle İtalya tatiline çıktı.

Yoğun iş döneminden sonra kendine iki gün izin veren Ergen, Venedik'teki bir kafede otururken çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaştı. Fotoğrafın altına 'biraz mola', 'sadece biz' ve 'hak ettik' yazarak tatile çıktıklarını duyurdu. Çelik çifti, Venedik'te gondola binmek yerine toplu taşıma araçlarını tercih etti. Ergen paylaştığı fotoğrafa "Arabasız, trafiksiz, kornasız, yürümesi ve suyu bol bir yaşam Venedik" yazdı. Takipçileri ise bu sırada yeni albümün heyecanı içindeydi. Fotoğrafa "İmza günü yok mu?", "Şarkılar süper olmuş" yorumları yağdı.

''Memlekete dönünce artistik hareketlere devam''

Daha sonra bir köprü üzerinde fotoğraf paylaşan ve altına "Turistiz biz artist değil. Tabii şimdilik. Yarın memlekete dönünce artistik hareketlere devam. Dünyanın iki evrensel dili gülümsemek ve müzik. O zamaaann gülümsüyoruz. Hiç tanımadığımız insanlara ne söylüyoruz? Elbette 'Kalbimi koydum'. Sonra? 'Yıkıl karşımdan'. Sonra? 'Özledim' " diyerek şarkılarını yazan Ergen takipçileri tarafından tatilde de iş düşündüğü için eleştirildi. Takipçiler, tatilde dinlenmesini ve bol bol gezmesini tavsiye ettiler.

Ergen'in pazarda meyve alırken ki bir fotoğrafını paylaşan Erhan Çelik, "Venedik denince akla ilk gelen gondolla kanal gezisi olur. Biz yine çarşamba pazarında fesleğen, domates turundayız. Aşk, romantizm ve kereviz sapı" yazarak esprili bir şekilde eşini eleştirdi.

Gülben Ergen'in 5 yıl aradan sonra hazırladığı yeni albümü 'Kalbimi Koydum' önceki gün piyasaya çıktı. Ergen, albüm tanıtımı için kolları sıvadı. Ünlü şarkıcı, Edirne'den başlayarak tüm Türkiye'yi adım adım gezecek.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler