YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülben Ergen tartışmalara nokta koydu
Gülben Ergen tartışmalara nokta koydu
02 Ağustos 2016 08:29
Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medyada ve yayın kuruluşlarında kendisi ve eşi Erhan çelik hakkında yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Ergen, terörün her türlüsünün karşısında olduğunu, son soluğuna kadar da durmaya devam edeceğini belirtti.

Gülben Ergen Çelik, kendisi ve TRT'de göreve başlayan sunucu eşi Erhan Çelik'e yönelik tenkitlere cevap verdi.

Sosyal medyadan izah yapan Gülben Ergen "Yazılı ve görsel medyaya açıklamamdır" başlıklık paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Başta inançlarına, sonra ülkesine, Cumhuriyetine bağlı, 3 çocuklu bir anne, eş, sanatçı olarak terörün her türlüsünün karşısında durdum. Son soluğuma kadar da durmaya devam edeceğim.

KARALAMAK İSTEYENLERİ ŞİDDETLE KINIYORUM

PKK, FETÖ, IŞİD ve tüm hainliğin, alçaklığın, kan akıtan anlayışın ve destekçilerinin tüm varlığımla karşılarında olmama karşın beni ve eşimi, ülkemizin içerisinden geçtiği bu hassas günleri fırsat bilerek, mesleklerimiz üzerinden karalamak isteyenleri; şiddetle kınıyorum.

ERDOĞAN'IN HER ÇAĞRISINDA NEZAKETTE BULUNDUM

Başbakanlık yaptığı vakitten Cumhurbaşkanlığı görevini yerine getirdiği günümüze kadar karşılaştığımız her ortamda saygımı eksik etmediğim Reisicumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın her çağrısınında nezaketle bulundum. Sohbet edip, değerlendirmeler yapabilme ve müracaat etme fırsatlarım oldu.

HER VAKİT OLDUĞU GİBİ HÜSRANA UĞRAYACAKLAR

Ben siyasetçi değilim. Her söylediğim her yazdığım tamamiyle iyi niyetli ve duygusal çıkışlı bir tümceyi mikroskopla araştırıp kusur arayanlara, kastetmediğim manaları benim sözlerime yükleyenlere, kendi dövüşlerini benim ve ailemin üzerinden vermeye çalışanlara, devletin ehemmiyetli müesseselerinden TRT'yi hırpalamak için çabalayanlara yalnızca acıyorum. Zira her vakit olduğu gibi bu defa de hüsrana uğrayacaklar.

Yanında olmaktan bir an dahi duraksamadığım eşim Erhan Çelik şart olan detaylı açıklamayı medya ve kamuoyu ile bir gün evvel paylaştı. 

Ülkemizin birlik, beraberliğe ihtiyaç duyduğu şu günlerde beni hırpalamaya ve küçük düşürmeye çalışanları Rabbime ve Türk adaletine havale ediyorum. Bugün ihtiyaç duyulan legal işlemleri başlatıyorum.

Ben şarkılarımla, yazdıklarımla, sosyal mesuliyet projelerimle, senemeden, sevgiyle ülkemiz ve insanlarımız için çalışmaya devam edeceğim."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler