YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gizem Memiç Kimdir? Gizem Memiç'in Yaşı, boyu, kilosu ne?
Gizem Memiç Kimdir? Gizem Memiç'in Yaşı, boyu, kilosu ne?
30 Ocak 2016 16:17
Güzellik kraliçesi olan Gizem Memiç kimdir? Gizem Memiç biyografi bilgileri daha önceden güzellik yarışmasında yer aldığından dolayı daha çok merak edilmeye başlandı. Gizem Memiç'in boyu, kilosu, yaşı nedir?

Survivor 2016 Gönüllüler - Gizem Memiç Kimdir? - Gizem Memiç Biyografi 

Gizem Memiç biyografi bilgileri daha önceden güzellik yarışmasında yer aldığından dolayı daha çok merak edilmeye başlandı. Gizem Memiç'in yaşıi boyui kilosu ne?

GİZEM MEMİÇ KİMDİR?

Güzellik kraliçesi olan Gizem Memiç 16 Mayıs 1990 yılında Gaziantep'de doğmuştur. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Lise öğretmeni Tamer Memiç ve Eczacı Müberra Memiç’in kızı olarak dünyaya gelmiştir. İncesu Anadolu Lisesi yani şimdiki adıyla Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Miss Turkey seçildikten sonra dünyanın en prestijli güzellik yarışması olan Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmiştir.

23 Ağustos 2010 ABD'de gerçekleştirilen yarışmadan sonra Çin'in Sanya kentinde yarışmıştır. Miss World 2010 güzellik yarışmasında en iyi kırk finalist içerisine girmiş daha sonra, 22 Ekim 2010 yılında en iyi yirmi finalist içinde yer almıştır. Güzellik yarışmalarından elde ettiği başarılardan sonra Amerika'nın ünlü restorantı Carl's Jr. ve onun ortak şirketi Hardee's Restaurantları'nın televizyon reklamında oynamıştır. Gizem Memiç biyografi bilgileri arasında İngilizce'de Turkey anlamına gelen hindi kelimesine bir gönderme yapmış ve 500 kalorinin altında olan Turkey Sandwiches'in tanıtımını bikini ile sandviç yiyerek podyumda yürüyerek yapmıştır.Gizem Memiç Bilkent Üniversitesi'nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde eğitimi almaktadır.

Survivor 2016 Gizem- Gizem Memiç

Survivor 2016 Gizem Memiç Nereli Memleketi Neresi
Gaziantep

Survivor 2016 Gizem Memiç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?
16 Mayıs 1990 doğumlu ve (Ocak 2016 itibarıyla) 25 yaşındadır

Survivor 2016 Gizem Memiç Kaç Kilo?
55

Survivor 2016 Gizem Memiç Boyu Kaç Cm
1.78

Survivor 2016 Gizem Memiç Saç Rengi Nedir
Kahverengi

Survivor 2016 Gizem Memiç Göz Rengi Ne Renk ?
Kahverengi

SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Merak ile beklenen Survivor 2016 gönüllüler takımı yayınlanan tanıtım videosu ile belli oldu. Herkes tarafından tanınan bir çok isim Survivor 2016 gönüllüler takımında yer aldı. Takımda Gizem Memiç dışında yer alan isimler ise şöyle: Efecan Dianzenza, İbrahim Giydirir, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk oldu. Yeni isimlerin kesinleştiği Survivor'un ünlüler takımında ise; İbrahim Yattara, Çağan Atakan Arslan (Avatar Kaan), Ezgi Avcı, Serkan Ercan, Yunus Günçe, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Nagehan Karadere, Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül gibi isimler yarışacak.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler