YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genç yıldız hayatını kaybetti
Genç yıldız hayatını kaybetti
07 Ocak 2014 23:30
Marmaris'te geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 26 yaşındaki Huban Öztoprak tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi!

 Marmaris'te geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve 10 gündür yoğun bakımda tedavi gören tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Huban Öztoprak'ın hayatını kaybettiği bildirildi.

Öztoprak'ın kazadan sonra kaldırıldığı Marmaris Yücelen Hastanesi'nin başhekimi Dr. Tolga Çakmak, yaptığı açıklamada, 26 yaşındaki oyuncunun yaşamını yitirdiğini söyledi. Çakmak, 10 gündür yoğun bakımda olan Öztoprak'ın organ yetmezliği ve kalp durması sonucu öldüğünü bildirdi.

Öztoprak'ın cenazesi  ambulansla Dalaman Havalimanı'na, oradan da uçakla toprağa verileceği İstanbul'a götürüleceği öğrenildi.

Armutalan beldesi Seyirtepesi mevkisinde 28 Aralık 2013'te, Datça'ya gösteri için giden İstanbul Kumbara Görsel Tiyatrosu ekibini taşıyan minibüs ile hafriyat kamyonunun çarpışması sonucu 26 yaşındaki Huban Öztoprak ağır yaralanmış, Marmaris Yücelen Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınmıştı.

 

AA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler