YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Furkan Andıç kimdir ve Nerelidir? Yaşı, boyu, kilosu, eğitimi ne?
Furkan Andıç kimdir ve Nerelidir? Yaşı, boyu, kilosu, eğitimi ne?
26 Mart 2016 09:53
...ve Furkan Andıç ekranlara hızlı bir şekilde geri dönüyor. Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç kimdir, nerelidir? Bugünlerde Furkan Andıç ismi oldukça favori. Furkan Andıç kaç yaşında, nereli, boyu kaç, kilosu kaç ve eğitimi ne? sorularının cevabı...

Furkan Andıç'ı ekranlardan biliyoruz fakat Furkan Andıç ismi bugünlerd sık sık konuşuluyor bunun nedeni de yakışıklı oyuncunun yeni projelerle adından söz ettirmesi... Furkan Andıç'ı özellikle genç kızlar merak ediyor. Kim bu yakışıklı oyuncu Furkan Andıç? Furkan Andıç'ın kim olduğunu, nereli olduğunu, yaşını, boyunu, kilosunu, eğitimini ve oynadığı dizileri sizler için derledik.

Kanal D'de Tatlı İntikam diye bir dizi başlıyor. Dizinin başrol oyuncuları  leyla lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç...

FURKAN ANDIÇ'IN BOYU: 190 CM

YAŞI: 26

DoĞuM YERİ: İSTANBUL

KİLO:95

FURKAN ANDIÇ KİMDİR

Furkan Andıç,  4 Nisan 1990 İstanbul doğumludur ve 25 yaşındadır.  

İlkokulu ve liseyi Ataşehir'de okudu. 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna'ya gitti.[2] Ukrayna'da Kiev Politeknik Üniversitesi'nde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi aldı. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde okudu. Eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul'a dönmek zorunda kaldı.[1] Bir süre Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan genç oyuncu, daha sonra 2011-2012 eğitim senesi 1. döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yaptı. 2011 yılında başlayan Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Levent rolünü oynadı. 2014 yılında başlayan Kaçak Gelinler adlı dizide Selim İnan rolünde zengin bir ailenin tek çocuğu karakterini canlandırmıştı. 2015 yılında ise atv'de yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide 18 bölüm Gökhan karakterini canlandırdı. 2016 yılında ise Kanal D'de yayınlanan Tatlı İntikam adlı dizide Tankut karakterini canlandıracak.

Birçok reklam filminde oynayarak oyunculuk kariyerine başlayan genç oyuncu, TNT ekranında yayınlanan Kolej Günlüğü adlı yapımla birlikte dizilerde de rol almaya başlamıştır. 2007 yılında Eti Bi Dolu, 2008 yılında Vatan Computer, 2011 yılında ise Turkcell ve Marmara Forum AVM'nin reklamlarında oynamıştır. Kolej Günlüğü dizisinde ise Mert karakterini canlandırmıştır.

Furkan Andıç 1.90 boyundadır ve 95 kilodur.

2011 yılında yayınlanmaya başlayan ve senaryosu Desperate Housewives dizinden uyarlanan Kanal D'nin Umutsuz Ev Kadınları dizisinde, orijinalinde Jesse Metcalfe'nin canlandırdığı ve Gabrielle Solis'le (Eva Longoria) gizli ilişkisi bulunan genç bahçıvan John Rowland karakterinin Türkiye'deki uyarlamasında, Zeliş'e (Evrim Solmaz) ilgi duyan bilişim meraklısı Levent karakterini canlandırmıştır. Yağmurdan Kaçarken dizisinde Harun karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Aşk Ekmek Hayaller dizisinde Altan'ın büyüdüğündeki halini oynamıştır. 2014 Haziran'da yayınlanmaya başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Selim İnan rolünü canlandırmıştır, bu rolle daha iyi tanınarak ün sahibi olmuştur. Ağustos 2015'te Andıç'ın atv dizisi Kırgın Çiçekler'in kadrosuna dahil olduğu açıklanmıştır. Şimdilerde ise Kırgın Çiçekler dizisinde düzenli kadroya girmiştir. Fakat 11. bölüm ile girdiği Kırgın Çiçekler dizisinden 29. bölüm ile birlikte ayrılmıştır. 2016 yılında ise Kanal D'de yayınlanan Tatlı İntikam adlı dizide Tankut karakterini canlandıracaktır.

Annesi Boşnak, babası Trabzonludur. 3 erkek kardeşin ortancasıdır.

TATLI İNTİKAM DİZİSİNİN KONUSU

Başrollerini, Furkan Andıç ve  Leyda Lydia Tuğutlu'nun paylaştığı Tatlı İntikam dizisi yakında Kanal D ekranlarında başlıyor.

56f3b71f67b0a94a1c3cee72jpg.jpg

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler