YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Funda Arar, 15 Temmuz şehitlerini unutmadı
Funda Arar, 15 Temmuz şehitlerini unutmadı
15 Ağustos 2016 09:51
Yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan Harbiye Açık Hava konserlerinin son konuğu Funda Arar, yaşanan darbe girişiminde şehit olan başta Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir olmak üzere 246 şehidin adlarını yazdırdı.

Yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan Harbiye Açık Hava konserlerinin son konuğu Funda Arar oldu. Sesiyle ve sahne performansı ile milyonları kendisine hayran bırakan Arar, 15 Temmuz demokrasi şehitlerini de unutmayarak anlamlı bir görsel şov gerçekleştirdi. 

'KAR DA YAĞSA DURMAK YOK' 

Turkcell Yıldızlı Geceler'de sahne alan Funda Arar, önceki akşam Harbiye'de müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

Sahne öncesi basın ile bir araya gelen Arar, "Harbiye çok özel bir yer, burada şarkı söylemek ve biletli dinleyicilerin de gelmesi burayı daha bir özel yapıyor" dedi. 

Kapalı hava yüzünden de tedirgin olduğunu söyleyen şarkıcı, "Yağmur da yağsa kar da yağsa durmadan şarkı söyleyeceğim" diyerek konserine başladı. 

246 ŞEHİDİN ADINI YAZDIRDI

Harbiye sahnesine, yaşanan darbe girişiminde şehit olan başta Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir olmak üzere 246 şehidin adlarını yazdıran Arar, ekran önünde de 'Memleketim' şarkısını okudu ve elinden de Türk bayrağını düşürmedi. 

Dakikalarca ayakta alkışlanan şarkıcı repertuvarında da gerek geçtiğimiz yıl çıkardığı "Hoşçakal" adlı albümümden şarkılara gerekse eskimeyen eserlerine yer verdi 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler