YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ferhat Göçer'e büyük darbe
Ferhat Göçer'e büyük darbe
25 Haziran 2014 08:43
Ferhat Göçer'in 17 yaşındaki kızı, ünlü ismin kendisine babalık yapmadığını söyleyerek şikayette bulundu.

Ferhat Göçer’in boşandığı eski eşi Doçent Berna Hocaoğlu’nun başvurusu ile Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen dava kapsamında, şu anda 17 yaşında olan kızı Y.G., ünlü şarkıcıya ağır suçlamalarda bulundu.

2 yaşında iken gerçekleşen boşanma davasında annesine verilen velayetini 2011 yılında babasının aldığı Y.G., 14 yaşından bu yana babasının Beykoz’daki evinde ikamet ettiğini ifade etti.

Hem akut astım hem de kalp kapakçığı hastalığı olduğunu söyleyen Y.G., babasının hastalıklarına karşı ilgisiz olduğunu savundu.

Y.G., ifadesinde şunları ileri sürdü:

"Onun kızıyla daha ilgili"

“Astım krizine girmeme neden olan kedilere ve köpeklere benden daha çok kıymet veriyor. Ömür Gedik’in kızıyla benden daha fazla ilgileniyor. 2012’de bir dizi ameliyat oldum. Hemşire ile bırakıp Ömür Gedik ve kızıyla tatile çıktı. Babalık görevlerini yapmamaya başladı. Evi terk edeceğimi söylediğimde ‘Umurumda değilsin, nereye gidersen git’ dedi.

Evden çıktım. Kalp kapakçığımın değişmesi için İsviçre’den gelen doktorla anlaştık. 30 Mayıs’ta ameliyat olacaktım ama babam imza vermedi ve ameliyat olamadım. Şikâyetçiyim.” Anne Berna Hocaoğlu da Ferhat Göçer’den şikâyetçi olduğunu söyledi.

 

HABERTÜRK

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler