YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fazıl Say'a en kallavisinden yanıt
Fazıl Say'a en kallavisinden yanıt
06 Ağustos 2010 11:17
‘Türk halkının arabesk yavşaklığından utanıyorum, utanıyorum, utanıyorum” diyen Fazıl Say'a okkalı bir cevap geldi. Müslüm Gürses'in Fazıl Say'a söylediği sözler yenilir yutulur cinsten değil...

‘Türk halkının arabesk yavşaklığından utanıyorum, utanıyorum, utanıyorum” diyen ünlü piyanist Fazıl Say’a arabeskin güçlü sesi Müslüm Gürses’ten sert cevap geldi.

Önceki akşam Kumburgaz Angels Gazinoda sahne alan arabess müziğin güçlü sesi Müslüm Gürses, Fazıl Say'ın saçmaladığını belirterek, ' Fazıl hangi ruh hali ile böyle talihsiz bir açıklama yaptı bilmiyorum. Kendisi santaçı mı onu da bilmiyorum. Bizim oralarda bitin küçüğüne yavşak derler. Sanırım kendisini anlatmak istemiş. Ben kendimi bildim bileli arabesk okurum. Çok ayıp etti. Bu ülkede arabesk okumadan şöhret olan kaç tane şarkıcı gösterebilirsiniz? Türkiye ilk Eurovision şarkı yarışmasına arabesk bir şarkıyla katıldı. Ona kalırsa Mıchael Jackson da Amerika'nın arabesk okuyan bir sanatçısıydı. Bu Fazıl gibiler batılı ve Amerikan özentililer. Bu konuda hiç konuşmadım ama eğer Türkiye’de yavşak arayacaksak işte karşınızda Fazıl efendi “ diye konuştu. Sanatçı dostları Ümit Besen, Gökhan Güney, Huri Sapan, Ekin, Ümit Yaşar, ve Mine Koşan da sahneye tek tek çıkarak ünlü sanatçıya destek verdiler. (İHA)

fazlı sayda kim?
 // ercan
türkiyedeki ne oldum delisi , görgüsüz , klasik müzik yavsaklığından utanıyorum....
06 Ağustos 2010 17:13
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler