YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fazıl Say AİHM'ye gidiyor!
Fazıl Say AİHM'ye gidiyor!
17 Eylül 2013 16:26
Ünlü piyanist beraat kararı çıkmazsa Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne kadar gideceğini açıkladı.

Ünlü piyanist Fazıl Say, hakkında verilen cezaya ilişkin İstanbul 19. Sulh Ceza Mahkemesi’nden beraat kararı çıkmaması halinde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne kadar gideceğini açıkladı.

Adalet Bakanlığı, piyanist Fazıl Say’ın ceza aldığı dava dosyasıyla ilgili, ’kanun yararına bozma’ talebini reddederek, dosyanın verilen hükmün açıklanması için, esas mahkemesi olan İstanbul 19. Sulh Ceza Mahkemesi’ne gönderilmesini talep etmişti.

Say, 20 Eylül’de yapılacak duruşmadan beraat kararı çıkmaması halinde Yargıtay’a, oradan da olumsuz bir karar çıkması halinde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) gideceğini söyledi. Say, "Cuma günü hakim verdiği kararı açıklayacak, davamız yargıtaya gidecek, orda da beraat çıkmazsa AİHM’ye. Bakalım. Utanmadılar bunu yaparken" dedi.

 

İHA

18:01
 // Adam mı Madam mı?
Hastayım bu adama.

Adam mı ki?

Adam madam bilmem....
17 Eylül 2013 18:01
HIRS
 // MALİKİ
Tekin hırsız ev sahibini evden kovarmış. Birde kendisi utanacağına utanmadan bunu yaptılar diyorya. Ulan köpek sen değerlerimize ve değer verdiklerimize hakaret etmye utanmayacaksın da bizmi senden utanacağız. Evet senin bu topumun bir parçası gözükmenden biz utaıyoruz. Bizki cami kilise ve havra yı karşı karşıya yapp yaşayn bırak başasının inancına dl uzatmayı malına el uzatılmasını kendimize zul sayan ejdadın torunlarıyız. Senin gibi birköpeği cezlındırmayı utanma değil şeref sayarız....
17 Eylül 2013 Salı 17:32
16:42
 // Oktay D Gezer
Cehennemin dibine kadar yolun var;hepimize bir iyilik yap ve bir türlü sevemedigin bu güzel vatanımızı bize bırak,huzurumuzu kaçırma!...
17 Eylül 2013 16:42
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler