YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Esra Nur Türker kimdir? Kaç yaşında ne iş yapar?
Esra Nur Türker kimdir? Kaç yaşında ne iş yapar?
24 Mayıs 2016 09:21
Esra Nur Türker'in kim olduğu merak ediliyor. Sosyal medyada Esra Nur Türker ismi konuşuluyor. Çünkü Gülben Çelik eşinin Esra Nur Türker'den kıskandı. Esra Nur Türker kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Gülben Ergen'in kocası Erhan Çelik'e instagramda kalp göndererek Gülben'in hedefi haline gelen Esra Nur Türker kimdir? Esra Nur Türker kim olduğunu, yaşını ve mesleğii kendisi açıkladı. Esra Nur Türker, çektiği videoda 25 yaşında olduğunu, televizyon sektöründe çalıştığını, boğa burcu olduğunu belirtiyor.  Marka ve basın danışmanlığının yanı sıra modellik yapan Esra Nur Türker, Erhan Çelik’e 3 kalp emojili mesaj yolladı. 

Bugün Instagram da yaşanan kıskançlık olayı gündeme damgasını vurdu. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen' in eşi Erhan Çelik' e Instagram hesabı üzerinden kalpli emoji gönderen Esra Nur Türker bir anda merak edilen bir isim oldu. Esra Nur Türker kimdir?

GÜLBEN' İN KOCA KISKANÇLIĞI  

Gülben Ergen' in eşi Erhan Çelik bugün Instagram' dan bir fotoğraf paylaştı. Çelik' in paylaştığı fotoğrafa Esra Nur Türker isimli kadın takipçisi 3 adet kalpli emoji ile yorumda bulundu. Bunu gören Gülben Ergen ise Esra Nur Türker' i tagleyerek (etiketleyerek) aynı şekilde 3 kalp emoji ile yanıt verdi. Gülben Ergen' in bu hareketi hayranlarını şaşırttı. Normalde eşini kıskanmadığını ve ona sonsuz güvendiğini belirten Gülben Ergen' in adeta bir hayalet gibi eşini takip etmesi dikkatlerden kaçmadı. Buna karşılık Gülben Ergen' in fanları, Ergen' e destek verdi. Gülben Ergen' in kıskançlığının, eşine olan sevgisinden ileri geldiğini düşünenlerin sayısı fazla idi.

gulben_ergen_in_kocasi_erhan_celik_e_kalpli_emoji_gonderen_esra_nur_turker_kimdir_h5198_7adbe.png

Gülben Ergen' in takipçileri,

• “Seven sevdiğini kıskanır. Bunu da bir şekilde belli eder işte. Gülben abla Rabbim size ayrılık göstermesin. Çok takdir ederek ve severek takip ediyorum sizi ve ailenizi. Eee bir kalpte ben hak ettim o zaman…”

• “Gülben ablam yakışıklısını kıskanmış ne kadar saygılı bir şekilde göstermişsiniz tepkinizi… Ben olsam çemkirirdim, bir nişanlı adayı olarak…” “Napıyonuz Gülben Ergen, kalp göndersin diye adama yazılıyonuz. Allah iki cihanda mesut bahtiyar etsin desek.”

• “Erhan Bey’in tüm yorumlarına karşı Gülben Hanım sürekli tetikte… Gülben Hanım bayağı bir kıskançmış…”

• “Haklı kadın ne yapsın sürekli tepesine çökmüş haldesiniz. Gıcıklığına yapıyor birçoğu da… Sokakta bir yerde karşılaşıp evli bir adama karısının gözüne bakarak kalp verir miydiniz? Tabii ki hayır ama burada herkes elinden geleni ardına koymuyor Malesef sırf fesatlıklarından yapıyor birçoğu… Erhan Bey Gülben hanımın kocasıdır ve mümkünse bütün kadınların böyle hissetmesini temenni ediyorum.”

• “Kendine güvenmeyen kadın kıskanç olur.” gibi yorumlarda bulundu. Herkesin merak ettiği soru ise, Erhan Çelik' e emoji gönderen Esra Nur Türker Kimdir? sorusu oldu.

detay.jpg

Esra nur Türker, Instagramda fazla sayıda takipçisi bulunan bir isim. Kendisi marka ve basın danışmanlığının yanı sıra modellik de yapıyor. Oldukça güzel bir kadın olan Esra Nur Türker, Instagram hesabından sık sık kendi fotoğraflarını paylaşıyor.

ESRA NUR TÜRKER: "OLAY GEREKSİZ BÜYÜDÜ"

Uçankuş TV'nin 2 Kadın Arasında programına telefonla bağlanan 25 yaşındaki Esra Nur Türker, şöyle konuştu:

"Bu konu çok yanlış anlaşıldı. Ben Erhan Çelik'in sunuculuğunu çok beğenirim ama onun yakışıklılığıyla ilgilenmiyorum… Kendisiyle Cumhurbaşkanı'mızın kızının düğününde de karşılaşmıştık. Okumayı çok seven biri olarak paylaştığı sözü çok beğenip gayri ihtiyari 3 siyah kalp gönderdim. Gülben hanımı da çok beğenirim. Evliliklerini de çok takdir ediyorum.

ADAMLARLA İŞİM OLMAZ"

Beni yanlış anlaması, kıskançlık yapmasına hiç gerek yoktu. Ben onun yerinde olsam asla böyle davranmazdım. Masumane bir beğeni maalesef Gülben Ergen'in olayı yanlış anlaması sebebiyle gereksiz yere büyüdü. Benim evli bir adamda işim olmaz. Trabzonlu mutaasıp bir ailenin kızıyım. Benim için güzellik de ön planda değil" dedi. Genç kadın programda daha önce halkla ilişkiler bölümünü bitirdiğini ve şimdi ise 2. üniversitesini okuduğu sözlerine ekledi.

erhan-celik-e-instagram-dan-kalp-atan-kadin-8464281_790_m.jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler