YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eşi öldürülen Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star'a döndü!
Eşi öldürülen Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star'a döndü!
08 Eylül 2015 08:40
İşte Benim Stilim All Star'da Nazlı Hamarat sürprizi. Nazlı Hamarat eşi Emir Şaşmaz ölmesi sonrası programın 2. haftsında katıldı. Gözyaşlarına boğularak eşi ile yaşanan olayları anlatan Nazlı Hamarat konuştukça gözyaşlarına boğuldu.

Eşini çok sevdiğini ve ona karşı tüm görevlerini yaptığını söyleyen Nazlı Hamarat "Dini görevlerimi de yapıyorum. Eşimin kırkı çıkana kadar siyahlar giymeye devam edeceğim. Bu benim kaderim ve ben kaderime razıyım. Eşimi çok seviyordum. Onun hayatta olmasını çok isterdim. Benim annem babam yoktu. Sadece bir eşim vardı ve o benim anamdı, babamdı, kardeşimdi aynı zamanda... Bu yüzden çok üzüldüm ama hayat devam ediyor" diye konuştu.

Eşinin ölümü sonrası zor günler geçirdiğini ve bu günlerde en büyük destekçisinin İşte Benim Stili ekibi ve yarışmacılar olduğunu söyleyen Nazlı Hamarat eşinin ölümünü ilk olarak Nur Yerlitaş'la paylaştığını söyledi. Burada yarışıyor olmasının eleştiri konusu olabileceğini ve "Emir Şaşmaz öldü, Nazlı Hamarat eğleniyor" gibi eleştiirler geleceğini söyleyen Hamarat, tüm bu eleştiirlere rağmen burada olmak istiyorum dedi.

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

Nazlı Hamarat, Ardahan doğumlu olduğunu söyleyen Zeynep Öztürk'e "Ardahan'lı değilsin Gebzelisin" dedi. Nazlı Hamarat'ın Zeynep Öztürk'ün memleketi ile ilgili polemik çıkartması üzerine jüri üyesi Nur Yerlitaş, Nazlı Hamarat'a çok sert tepki gösterdi. Nazlı Hamarat'ın Zeynep Öztürk'ü aşağılamasına sinirlenen Nur Yerlitaş, "Senin bu yaptığın çok ayıp sen neyine güveniyorsun kime güveniyorsun paranamı güveniyorsun sen kimsin.

Bu ne ayıp birşey ya. Sen kendini ne sanıyorsun. Kemal Doğulu'da Nazlı Hamarat'a tepki göstererek, "Nazlı ya sen kendini ne sanıyorsun ama çok ayıp. Sen bu programa niye katıldın. Nereli olduğunun ne önemi var. Senin bu davranışınının ART niyetli olduğunu düşünüyorum. Sen kendi backgrounduna, kariyerine bak. Varmaya çalıştığın nokta belli. varsayalım ki Ardahanlı değil Adanalı. Ailesi Gebzede yaşıyor diye sen bunu açık mı buldun da saldırıyorsun. Babasının kütüğü Ardahandaysa Ardahanlıdır Ekranların vazgeçilmez programı İşte Benim Stilim'de yarışmacı olarak katılan Nazlı Hamarat , Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz 'ın eski eşi çıktı. Nazlı Hamarat eşinden 2012 yılında 'beni teflon tavayla dövdü' diyerek şikayetçi olmuş. Dahası Emir Şaşmaz 'ın parasına üzerine geçirdiğini iddia etmiş. Nazlı Hamarat 'ın olaylı bir evlilik geçmişi bulunuyor. Necati Şaşmaz'ın kardeşi olan Emir Şaşmaz ile evlenen Nazlı Hamarat yapımcılık yapan eski eşine yüklü bir miktar para kaptırmış.

Babasından kalan 6 dükkan ile 5 evi satarak Emir Şaşmaz 'a veren Nazlı Hamarat , evlilikleri bozulunca verdiği parayı geri alamamış. 2013 yılında twitter hesabından attığı mesajlarda Emir Şaşmaz için zehir zemberek mesajlar yazmış. Nazlı Hamarat’ın Necati Şaşmaz’ın kardeşi olan Emir Şaşmaz’ın eski eşi olduğu iddilarına ilişkin Pana Film’den açıklama geldi “Son günlerde basında ve internet sitelerinde yer alan “Necati Şaşmaz’ın eski yengesi” merkezli haberler doğrultusunda, aynı konu daha önce de benzer şekilde gündeme getirildiğinde yapmış olduğumuz açıklamayı zorunlu olarak tekrarlama gereği duyuyoruz.

Metinlerde bahsi geçen kişilerle Necati Şaşmaz’ın hiçbir akrabalık bağı ve tanışıklığı bulunmamaktadır. Bu asılsız haberlerin bir gerçeğe dayandırılmadan konu edilmemesi hususunda bir bilincin oluşması temennimizdir. Kamuoyuna duyurulur” denildi.

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler