YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ersin Korkut'tan fotoğraf açıklaması
Ersin Korkut'tan fotoğraf açıklaması
12 Eylül 2015 14:24
BKM Mutfak oyuncularından Ersin Korkut sosyal medyada dolaşan fotoğrafı hakkında açıklamada bulunarak montaj dedi.

Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni olan Ersin Korkut’un bir fotoğrafı sosyal medyada gündem konusu oldu. Bir seçim otobüsünün üzerinde olduğu görülen ünlü oyuncu bu fotoğrafa açıklık getirerek ‘montaj’ olduğunu söyledi.

Fotoğrafın orijinal halini de paylaşan Ersin Korkut sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:
"Bir süredir, sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik pervasızca, hiçbir dayanağı olmayan ithamlarla bezeli, beni ve çalıştığım kurumu itibarsızlaştırmaya yönelik provakatif bir kampanya sürdürülmektedir. Nedenini ve kaynağını anlayamadığım biçimde, yukarıda orijinalini görebileceğiniz fotoğrafım, bir partinin seçin minibüsünün üzerindeymişim hissi yaratacak şekilde montajlanmasıdır.
Ülkemizin zor günlerden geçtiği böylesi bir dönemde gerçekleştirilen bu eylemi herhangi bir vicdan terazisinde tartmak mümkün değildir.

Dil, din ve iade özgürlüğüne inana bir insan olarak buradan açıkça belirtmek isterim ki, tutabileceğim tek taraf savaşsız, terörsüz ve linç kültüründen uzan bir ortamnın tarafıdır. Son dönemde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden herkese Allah'tan rahmet, ailelerine başsağılığı diler, hakkımda gerçekleştirilen bu çirkin kampanyaya itibar edilmemesini rica ederim"

1-20150912142518.jpg2-600.jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler