YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erkan Petekkaya'yı denize mi attılar?
Erkan Petekkaya'yı denize mi attılar?
13 Ağustos 2013 22:21
Erkan Petekkaya’nın tatil için geldiği Muğla’nın Datça ilçesinde korumalarının kavgasını ayırmak isterken tartaklandığı ve denize atıldığı iddia edildi.

Sevilen televizyon dizisi 'Öyle Bir Geçer Zamanki'de Ali Kaptan rolünü canlandıran oyuncu Erkan Petekkaya’nın tatil için geldiği Muğla’nın Datça ilçesinde korumalarının kavgasını ayırmak isterken tartaklandığı ve denize atıldığı iddia edildi.

İddiaya göre, gece saat 03.00 sıralarında Datça Limanı’ndaki bir bara gelen Erkan Petekkaya ve iki koruması, alkolün de etkisiyle barda bulunan iki kıza laf attı. Bunu gören bazı gençler olaya müdahale edince kavga çıktı. Kavga kısa süre sonra barın dışına taştı. Korumalarının karıştığı kavgayı ayırmak için müdahale eden Erkan Petekkaya, tartaklanarak denize atıldı. İhbar üzerine olay yerinde gelen polis ekipleri, kavgayı büyümeden önledi. Kavgaya karışan Erkan Petekkaya’nın korumaları B.A. (30) ve U.T. (25) ifadeleri alınmak üzere polis karakoluna götürüldü. Korumaları gibi Petekkaya da, kendisini denize atan gençlerden şikayetçi olmadı.Kavgaya karışan her iki tarafın da serbest bırakılmasının ardından Erkan Petekkaya ve korumalarının erken saatlerde Datça’dan ayrıldıkları öğrenildi.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler