YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Enrique Iglesias İstanbul'a geliyor!
Enrique Iglesias İstanbul'a geliyor!
12 Ağustos 2015 10:58
Albümleriyle dünya çapında milyondan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias, 'Sex&Love' turnesi kapsamında İstanbul'a geliyor. Iglesias'ın konser için hazırladığı özel is

UNILIFE ve VolumeUp organizasyonuyla, Iglesias’ın sahne şovları ve performansı ile 19 Ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park’ta 2015 yazının unutulmaz gecelerinden biri gerçekleşecek.

'SAKIN KAÇIRMAYIN'

Her performansında hayranlarını şaşırtacak bir sürpriz yapan Enrique Iglesias, “Rhythm Divine”, “Bailamos”, “Hero, Tonight (I’m Lovin’ You)”, “I like It”, “Dirty Dancer”, “I’m a Freak” gibi hitlerini seslendireceği İstanbul konseri için funlarına iki farklı sürpriz yaptı.

Geçtiğimiz Mart ayında İstanbul konseri ile ilgili kendi hesabından bir tweet atan ve Biletix satış linkini paylaşan sanatçıdan, önceki gün Türk hayranlarına ikinci bir mesaj daha geldi. Bu kez “Merhaba Türkiye, Ben Enrique Iglesias.19 Ağustos’ta İstanbul’da çok özel bir şov için bir arada olacağız. Sakın kaçırmayın” dedi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler