YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Engin Günaydın basketbolcu oldu
Engin Günaydın basketbolcu oldu
21 Temmuz 2013 15:03
Televizyon ekranlarının gelen ünlü oyuncu Engin Günaydın basketbolcu oldu.

Burhan Altıntop tiplemesi ile şöhreti yakaladıktan sonra "Gül Ağa’ karakteriyle izleyici karşısına çıkan ve bugünlerde ’Galip Derviş’ adlı polisiye dizi ile televizyon ekranlarına gelen ünlü oyuncu Engin Günaydın basketbolcu oldu. İzmir’in turistik ilçesi Foça’daki yazlık evinde tatil yapan Günaydın, Foça Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından düzenlenen ’Tek Pota Basketbol Turnuvası’ Foça Etabı’nın gösteri maçında forma giyerek ter döktü.

Foçalı basketbolseverlerin davetini kırmayarak turnuvaya katılan ünlü oyuncu Günaydın, İsmet Badem’in sunduğu, TBF İzmir İl Temsilcisi Halil Öztürk’ün yönettiği gösteri maçında Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve TBF Altyapılar Direktörü Samer Şenbayrak ile aynı takımda yer alarak, bayan basketbolculara karşı mücadele etti.

Seyircilerin yoğun tezahüratları eşliğinde sahaya çıkan Günaydın’ın oynadığı maç oldukça çekişmeli ve çok renkli görüntülere sahne oldu.

Müsabakada takımı adına serbest atış kullanan Günaydın, 3 serbest atış denemesinde topu çemberden geçirmeyi başaramadı. Oyunculuktaki başarısını basketbolda sergileyemeyen Günaydın, karşılaşma bitiminde basketbolseverlerin alkışları eşliğinde sahadan ayrıldı. Vatandaşların sevgi seli ile karşılaşan Günaydın, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler