YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emre Altuğ'dan Sinem Kobal'a cimriler, sinirliler
Emre Altuğ'dan Sinem Kobal'a cimriler, sinirliler
Emre Altuğ'dan Sinem Kobal'a cimriler, sinirliler
21 Haziran 2008 / 11:19 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Emre Altuğ'dan Sinem Kobal'a cimri olanlar, sinirliler.


Herkesin kendine has özellikleri var. Ünlülerin çoğu bunu hayranlarına göstermez ancak kendi ortamında yansıtır. İşte bazı şöhretlerin bilinmeyen ilginç yönleri...Deniz Akkaya: Ünlü mankenin en çok korktuğu şey yanlış anlaşılmak. Yaptığı planlara çoğu kez bağlı kalamayan Akkaya, tersliklere hiç tahammül edemiyor. Deniz Akkaya, zamansız sinirlendiği ve çok çabuk parladığı için çevresindekilerin kalbini kırabiliyor.


AiLESiNE ÇOK BAĞLI


Ebru Kocaağa: Başarılı oyuncunun her ay 3-4 günü yollarda geçiyor. Ailesine çok bağlı olan İzmirli Kocaağa, sık sık anne ve babasını görmeye gidiyor. Akraba ve arkadaş ziyaretlerini de ihmal etmeyen güzel oyuncu Eskişehir, Antalya, Tekirdağ ve Almaya arasında mekik tokuyor.


FECi HASSAS


Ebru Akel: Çevresinde dost canlısı olarak tanınan ünlü sunucu merhametli karakter yapısı yüzünden sık sık hayal kırıklıklarına uğruyor. Yaptığı iyiliklerin suistimal edildiğini görmekten çok sıkılan Akel, yakın dostlarına, “Üzülüyorum ama ben değişemem, böyleyim" diyor.


Sinem Kobal: Genç oyuncu, gençliğinin de verdiği enerjiyle tam bir adrenalin bağımlısı. Çoğu insanın aksine yüksekten hiç korkmayan Kobal, dağa tırmanmayı ve yamaç paraşütüyle atlamayı çok seviyor.


AŞIRI TiTiZ VE BAKIMLI


Emre Altuğ: Çağla Şıkel ile evlenmeye hazırlanan yakışıklı şarkıcı arkadaşları arasında aşırı titiz olmasıyla tanınıyor. Her zaman bakımlı olmayı seven Altuğ, sık sık manikür ve pedikür yaptırıyor. Uyumayı da çok seven yakışıklı şarkıcı bazen 12 saat yataktan çıkmıyormuş.


YAŞITLARI DENGi DEĞiL


Nehir Erdoğan: Genc oyuncu yaşıtlarıyla arkadaşlık yapmaktan pek hoşlanmıyor. Gençlerle fikir olarak uyuşamadığını söyleyen Erdoğan bu nedenle dostlarını hep olgun kişilerden seçiyor.


BİRAZ PİNTİ


Yasemin Ergene: Güzel oyuncu çok duygusal bir insan. Bu yönünün kendine zarar verdiğini düşünen Ergene, çok sık para harcamayı da sevmiyor. Ergene çevresi tarafından eleştirilse de kontrollü para harcamanın mantıklı olduğunu savunuyor ve biraz elinin sıkı olduğunu kabul ediyor.


Bugün

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler