YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emre Altuğ: Çağla ile her zaman dostuz
Emre Altuğ: Çağla ile her zaman dostuz
07 Temmuz 2015 06:49
Emre Altuğ, Çağla Şıkel'le ayrılmalarına rağmen dostluklarının devam ettiğini belirtti. Altuğ, çocukları ve eski eşiyle sık sık bir araya geldiğini de sözlerine ekledi.

Sanatçı Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile boşanmalarının ardından çıkan dedikodulara aldırmadığını söyledi.

Altuğ, eski eşiyle neden tatilini beraber yapmadığı sorusuna "Biz hep görüşüyoruz. Çağla'yla sonsuza kadar görüşmek üzere ayrıldık. Çocuklarımız var bizim... Eskiden örnek çifttik, şimdi örnek boşanmış çiftiz. Haftaya çocuklarla İstanbul'da görüşeceğiz. Sonra da 1 hafta Çeşme'de benimle kalacaklar" şeklinde konuştu.

Uçankuş TV'ye konuşan Emre Altuğ, Çağla ile sürekli görüştüğünü belirterek "Biz hep görüşüyoruz. Çağla'yla sonsuza kadar görüşmek üzere ayrıldık. Çocuklarımız var bizim... Eskiden örnek çifttik, şimdi örnek boşanmış çiftiz. Haftaya çocuklarla İstanbul'da görüşeceğiz. Sonra da 1 hafta Çeşme'de benimle kalacaklar" dedi.
Emre Altuğ bir şezlongun fotoğrafını paylaşarak altına "Günaydın bilin bakalım, o tek başına öksüz duran şezlong kimin? Tabii ki benim biraz tatil o zaman" yazınca "Öksüz şezlong" sözüyle eski eşine gönderme yaptığı tahmin edildi.

 Ancak Uçankuş mikrofonuna konuşan Altuğ, "Öksüz diyerek kendimden değil, şezlongtan bahsettim. Neden ben öksüz olayım, annem babam var. Çocuklarım var, ayrıldığım eşim var" dedi.
 
"Aşka küsmedim aşk yaşamayı severim"

Aşk defterini kapatıp kapatmadığı sorusuna ise Altuğ, "Niye küseyim? Aşk yaşamayı seven bir adamım. Çok da güzel bir aşk yaşadım zaten. Ondan sonra 2 tane daha büyük aşk oldu. Dilim yanmış falan değil, kimse bana bir şey yapmadı ki!" diye konuştu.

 // Ebru
o kadar seviyordunuz neden ayrildiniz...
07 Temmuz 2015 08:02
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler