YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emrah, saldırı sonrası bakın ne yaptı...
Emrah, saldırı sonrası bakın ne yaptı...
04 Ağustos 2015 08:30
Ailesinin yaşadığı bıçaklı sopalı saldırının ardından ailesinin yanına giden Emrah, stresini denizde oğluyla attı. Sibel ile Emrah Erdoğan çifti gün boyu oğullarıyla yakından ilgilendi. Erdoğan çifti saldırıya ilişkin değerlendirmede bulunmadı.

Komşularıyla ettikleri kavga yüzünden sıkıntılı günler geçiren Emrah ve eşi, önceki gün oğulları Elyasa ile deniz keyfi yaparak stres attı...

Geçtiğimiz günlerde ailesinin Bodrum'daki komşularıyla bıçaklı sopalı kavgaya tutuşmasıyla sıkıntılı günler geçiren Emrah, stresini oğluyla attı. Ünlü sanatçı, eşi Sibel Erdoğan ve oğlu Elyasa ile Bitez Beyaz Beach'teydi. Sibel ile Emrah Erdoğan, gün boyu oğullarıyla yakından ilgilendi. Oğlunu alıp denize sokan Emrah iskelede de yine Elyasa'yı kucağına alıp dans etti. 

Konuyla ilgili konuşmadı

Güneş gözlüğü ile yüzen Emrah ve ailesinin gün boyu keyfi yerindeydi. Çıkışta ise kendisini bekleyen gazeteci ordusuna saldırıyla ilgili açıklama yapmak istemeyen Emrah, eşine "Sibel Hanım önden buyrun arabaya lütfen" dedi. Şarkıcı, eşinin ardından hemen arabaya binip hızlıca evinin yolunu tuttu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler