YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emel Sayın'dan Kadir İnanır'a 'Keşke' diyen ünlüle
Emel Sayın'dan Kadir İnanır'a 'Keşke' diyen ünlüle
Emel Sayın'dan Kadir İnanır'a 'Keşke' diyen ünlüle
07 Haziran 2008 / 10:03 Güncelleme: 07 Haziran 2008 / 00:00


Onlar zirvedeler ve pek çok şeye sahip isimler. Ancak herkes gibi ünlülerin de hayatta yapmak isteyip de yapamadığı veya ertelediği için kaçırdığı durumlar var. İşte içlerinde ukde kalan şeyler...Hüsnü Şenlendirici: Yıllardır kendimde tek eksikliğini hissettiğim şey İngilizce öğrenimimi yarım bırakmam olmuştur.


ANNE OLAMADIM


Ajda Pekkan: Yıllarımı kariyerim için sanatsal olarak mücadele ederek geçirdim. Güzel beraberliklerim oldu ama anne olmayı hep erteledim. Şimdi bunun pişmanlığını yaşıyorum.


OKUL BİTMEDİ


Beren Saat: Ben çok iyi giden sanat eğitimimi dizi çekimlerimin yoğunlu nedeniyle yarım bırakmak zorunda kaldığım için üzgünüm.


EĞİTİM ŞART


İbrahim Tatlıses: Eğitimin çok önemli olduğunu en iyi anlayanlardan birisiyim. İnsan gençken bunun farkına varmıyor ama belli bir süre geçtikten sonra hele ki bir de böylesine üne kavuştuktan sonra okumadığım için kendimi eksik hissediyorum.


KAFAMA TAKMASAYDIM


İpek Tuzcuoğlu: Eskiden her şeyi kafama takar ve çok üzülürdüm. Şimdi bunu doğu felsefesi ve dinimizdeki gerçeklerle aşmayı başardım. Keşke bu bilgileri çok önce öğrenseydim, dikkate alsaydım. Şimdi geçmişte yaşadıklarım için çok pişmanım.


YANLIŞ İMAJ


Nez: İlk albümü çıkartırken ve klibimi çekerken yanlış fikirlere evet dediğim için çok pişmanım. Seksi kadın şarkıcı imajını yıkmak için çok uğraştım. Kendimi anlatmam çok zaman aldı. Hatta hâlâ bu imaj görüşü ara sıra karşıma çıkıyor.


ÇOCUK ÖZLEMİ


Emel Sayın: Çok güzel yıllar geçirdim. Hayatımda, sanatımda olmak istediğim yerdeyim ama bir tek şeye içim sızlıyor. Keşke bir çocuğum olsaydı. Tek pişmanlığım anne olmamak.


DİZİ KAOSU


Kadir İnanır: Dizi sektörü çok acımasız ve yorucu. Projeye sözde iyi olduğu için başlıyorsunuz. Ama hemen bitiriyorlar. O zaman sinirleniyor ve projeye başladığınız için pişman oluyorsunuz.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler