YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Elles'in ikizleri Türkiye'de
Elles'in ikizleri Türkiye'de
15 Ağustos 2015 16:16
Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, ikiz çocuklarını doğurduğu ABD'den eşi ile birlikte döndü. 30 saat süren sancının ardından çocukların gelmediğini söyleyen Wilma Elles, mecburen sezaryen yapmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Amerika’da doğum yapan oyuncu Wilma Elles İstanbul’a dönüş yaptı.

Eşi Kerem Göğüş’le birlikte doğumdan sonra Almanya’ya giderek ailesini ziyaret ettiğini söyleyen oyuncu, İstanbul’daki ilk işlerinin de kayınvalide ve kayınpederine torunlarını göstermek olduğunu söyledi. Hava alanında duygulanan oyuncu bir ara gözleri dolarak doğumu anlattı. 30 saat süren sancının ardından çocukların gelmediğini söyleyen Wilma Elles, mecburen sezaryen yapmak zorunda kaldıklarını söyledi.

40 gün dolunca

Çocuklarının yüzünü 40 gün göstermek istemediğini söyleyen oyuncu adetlere uymak istediğini de ekledi. İkizlerin isimleri sorulduğunda duraklayan ve hatırlamakta zorluk çeken Elles erkeğin isminin Milat Aristo Kerem ve kızın da Melodi Bita Oleka olduğunu açıkladı.

Doğumdan sonra 19 kilo verdiğini ardından da 3 kilo tekrar aldığını ekleyen oyuncu sağlıklı şekilde kilo vereceğini de söyledi. Göğüş ise çocuklarımı kucağıma aldığımda Wilma’ya tekrar aşık oldum diyerek duygularını dile getirdi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler