YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Elçin Sangu Kiralık Aşk'tan ayrılacak mı?
Elçin Sangu Kiralık Aşk'tan ayrılacak mı?
08 Ocak 2016 07:40
Elçin Sangu Kiralık Aşk'tan ayrılıyor mu? Kiralık Aşk dizisiyle oyunculukta zirveye çıkan Elçin Sangu'nun diziden ayrılacağı iddiaları doğru mu? Tükenmişlik sendromuna girdiği öğrenilen Elçin Sangu'nun hayranları ayrılık haberlerine oldukça üzüldü.

Elçin Sangu'nun Kiralık Aşk dizisinde yoğun çalışmalar nedeniyle zorlandığı, tükenmişlik sendromuna girdiği ve diziden ayrılacağı iddia edildi. Elçin Sangu Kiralık Aşk'tan ayrılacak mı? Tükenmişlik sendromuna yakalanan Elçin Sangu'nun diziden ayrılacağı iddia ediliyor. 

Dizi de garsonluk yaptığı sırada abisinin bulaştığı pis işler yüzünden para bulmak zorunda kalan ve bir teklif ile hayatı değişen kızı canlandırmaktadır. Defne Neriman isimli zengi bir kadının teklif ettiği aşk oyununa evet dedikten sonra zengin iş adamı Ömer'i kendisine aşık edip evlenmeye ikna edecektir. Daha sonra Ömer'e gerçekten aşık ola Defne bu oyundan sıyrılmak için çaba gösterecektir. Elçin Sangu tükenmişlik sendromuna mı yakalandı ve Elçin Sangu diziden ayrılıyor mu sorusularının cevabı haberimizde.

ELÇİN SANGU DİZİDEN AYRILIYOR MU

Daha önce kendisi gibi oyuncu olan Meryem Uzerli ile duyulan Tükenmişlik Sendromu hastalığı son günlerde uzun saatler dizi setlerinde çalışan oyuncularu etkiliyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer aldığı sırada bu hastalığa yakalandığını söyleyerek diziden ayrılan Meryem Uzerli gibi Elçin Sangu'nun da bu hastalığa yakalandığı söyleniyor. Çevresine ve kendisine hiç zaman ayıramadığı bu yüzden her şeyi bırakıp kaçıp gidebileceği söyleniyor. Bu söylentinin yayılmasından sonra hayranları Elçin Sangu diziden ayrılıyor mu sorularını sormaya başladı.

Dizide başrol oyuncusu olan ve Defne karakterini canlandıran Sangu'nun şu sözleri söylediği idda edildi: 'Tükendim, nefes alacak vaktim yok. Bir an bile bana vakit tanımıyorlar. Yüzümde, gözümde yaralar çıktı.' sözlerini söylediği idda edildi. Ayrıca menajeri ve yapımcısıyla da sorun yaşadığım söylenen oyuncu için Elçin Sangu tükenmişlik sendromu hastalığına yakalandığı idda edildi. Elçin Sangu ve Barış Arduç'u çok yakıştıran hayranları ikiliye bir çok taciz mesajı atmışlar ve gerçek sevgililerinden ayrılıp birbirleriyle olmalarını istediklerini belirten yazılar yazmışlardı. Bu gibi durumlardan da oyuncunun artık tükendiği belirtiliyor.

TÜKENMİŞLİK SENDROMU NEDİR

Bu hastalığı ilk kez Meryem Uzerli ile duymuştuk şimdilerde de ünlü oyuncu Elçin Sangu için söyleniyor. Peki nedir bu tükenmişlik sendromu diye merak ediyorsanız bu hastalık kişilerin daha çok iş yaşantılarında kendilerini artık bitmiş ve tükenmiş hissetmeleri, başarı duygularında azalmalarının olması ve iş hayatındaki insanlara karşı duyarsız olmaları ile kendisini belli ediyor. Aşırı yoğun bir şekilde çalışan kişilerde görülen bu hastalık için Dünya Sağlık Örgütü'de bir açıklama yapmış ve yorgunluktan dolayı kişilerin iş yaşantısındaki sorumluluklarını yerine getirememesi durumu olarak anlatılmıştır.

En çok kendisini duygusal yönden çökmüş hisseden kişiler aşırı yorgunluk hissedip işlerinden soğuyor ve bu zamanla kronik bir hal alıyor. İki evreli olan bu hastalıkta ikinci evrede ise duyarsızlaşma başlıyor ve kişi kendisini çaresiz hissediyor. Sonuncu evresinde ise kişilerin başarılarının takdir edilmemesi düşüncesinden ortaya çıkıyor.

ELÇİN SANGU KİMDİR?

1 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu, bir Yengeç kadını.

Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde alan Elçin Sangu 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etti.

Müziğe olan ilgisi bu eğitimini yarıda bırakmasına sebep olan Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alıp tiyatroya adım attı.

İzmir'de yer aldığı bir tiyatro oyununun ardından şu anki menajeriyle tanışıp onun yönlendirmesiyle bir anda dizi oyunculuğuna adım atan Sangu, bu fırsatı nasıl değerlendirdiğini şöyle anlatıyor; "Çocukluğumdan bu yana sahne sanatlarına dair işler yapmak istiyordum. Opera mezunuyum. İzmir’de tiyatro yaparken tesadüf eseri kendimi bir anda 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde önemli bir rolde buldum. Üstelik başlangıç için inanılmaz bir tecrübe niteliğinde olan ‘kötü karakteri’ deneyimledim."

 // buse ozcelık
elcın sangu neolur dızıden ayrılmayın eger cıkarsanız kıralık ask dızısını asla ızlemem nıye dıye sorarsanız cok sıkıcı olur neolur gıtmeyın senle omer bırbırınıze cok yakısıyorsunuz o domdom gubse aranızda cıksın artık yaaaa):):...
05 Şubat 2016 13:26
 // EVA
Elçin abla ne olur diziden ayrılma sen gidersen dizinin tadı kalmaz sen dizinin neşesisin...
10 Ocak 2016 00:38
kiralık aşk elçin sangu
 // açelya gökkaya
elçın abla ne olur ayrılma sen diziden çıkarsan ben şahsen diziyi izlemem KURBANIN OLUM kürtçe EZ DE HEZDİKİM yani seni çok seviyorum
*...
08 Ocak 2016 Cuma 16:00
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler