YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eğlenceyle başlayan düğün Fatiha'yla sona erdi
Eğlenceyle başlayan düğün Fatiha'yla sona erdi
14 Haziran 2015 23:46
Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Sümer Tilmaç'ın aniden fenalaştığı düğünde çalan müzik sustu. Davetlilerden Fatiha okumaları istendi.

O, Türk Sineması'na 50 yılını veren bir ustaydı. İstanbul'da önceki gece Sedat ve Özge Peker'in Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğününe katıldı. Düğünün başlamasından 1.5 saat sonra kokteyl salonunda birdenbire yere yığıldı. Düğün durdu, müzik sustu. Tilmaç'a hemen kalp masajı yapıldı. 20 dakika sonra da ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Ancak daha önce de Antalya'da kalp ve akciğer yetmezliği nedeniyle rahatsızlanan Tilmaç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 67 yaşında yaşama veda etti. Acı haberle düğündeki eğlence ve havai fişek gösterisi iptal edildi. Sahneye çıkan Peker, aralarında Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Seda Sayan, Cengiz Kurtoğlu, Ebru Gündeş ve Demet Akalın'ın da olduğu davetlilere "Benim çok sevdiğim sanatçı ağabeyimiz Tilmaç'tan acı haber aldık. Eğlenceyi bitiriyoruz. Sizden ricam ruhuna bir Fatiha okumanız" dedi. Düğün bu şekilde sona erdi. Evli ve bir kızı olan Tilmaç, Karacaahmet Şakirin Camisi'nde bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. 

 // Naci
Gülermisin ağlarmısın ne hallere düştük yarabbi.İslama bu kadar hakaretleri yetmiyor. İçki aleminde sarhoş tadıyla Kurandan ayet okumak. Vaaaaaayyyyyy vaaaaaayyyyyy vaaaaaayyyyyy...
15 Haziran 2015 03:03
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler