YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ece Erken'in eğlendiği mekanda şaşırtan karşılaşma!
Ece Erken'in eğlendiği mekanda şaşırtan karşılaşma!
19 Ekim 2015 17:00
Kısa süre önce eşinden ayrılan Ece Erken gece kulübünde ayrıldığı eşi Serkan Uçar'la karşılaştı. 20 dakika kaldığı mekândan arkadaşıyla apar topar çıkan Erken ve Serkan uçar, Nişantaşı'nda hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.

Ece Erken, önceki akşam minik bebeği Eymen’i evde annesiyle bırakıp Nişantaşı’ndaki bir kafede kız arkadaşıyla buluştu. İkili, geceye Sess Bar’da devam etmek istedi. Ancak eğlence, planladıklarından çok daha kısa sürdü. Çünkü yaklaşık 10 dakika sonra aynı mekâna Ece Erken’in kısa süre önce yollarını ayırdığı eşi Serkan Uçar da geldi.

Neden hemen çıktı?

20 dakika kaldığı mekândan arkadaşıyla çıkan Erken, “Serkan Bey’i görünce mi çıktınız?” sorusuna “Hayır, görmedim. Zaten fazla kalmayacaktım” yanıtını verdi. O sırada Uçar da bardan çıkıp aracına yöneldi. Bu duruma sinirlenen Erken’in mekânın özel güvenliğine “Ne yapmaya çalışıyor, neden hemen çıktı? Hani söz vermişti, ben gittikten sonra çıkacaktı? Neden beklemedi?” diye sorduğu duyuldu. 

Mekân çıkışı valelerin aracını getirmesini bekleyen Ece Erken’in soruları yanıtladığı sırada Serkan Uçar’ın da bardan çıkması, Nişantaşı’nı hareketlendirdi. Kamera ve objektifler bir anda Uçar’a yöneldi. Erken’le ilgili soruları yanıtlamak istemeyen Uçar ise şoförünün yardımıyla koşar adım otomobiline bindi ve bir süre eski eşinin aracını takip etti.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler