YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ece Erken'den sert açıklama!
Ece Erken'den sert açıklama!
12 Temmuz 2014 19:40
Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan'ın vizyon toplantısına katılan ünlü sunucu Ece Erken, kendine gelen ağır eleştiriler sonrasında sosyal medya hesabı Instagram'dan sert bir açıklama yaptı.

Sunucu Ece Erken kendisine gelen ağır eleştirilen sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın düzenlemiş olduğu vizyon toplantısında yer alan Ece Erken'e ağır tepkiler gelmesinin ardından, sunucu Instagram hesabından açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklama;

Vatanı sattın diyorlar, halkı sattın diyorlar, yalaka diyorlar, Atatürk'e ihanet ettin diyorlar, nasıl Beşiktaşlısın diyorlar, takibi bıraktım, ölenlerin kemikleri sızlıyor diyorlar ... niye? Başbakan'ın Cumhurbaşkanı seçilirse yapacağı, yaptığı işleri anlattığı, davet edildiğim yere gittim diye... Şaka mısınız? Evet ben gezide yer aldım, apo bayrakları açanların değil halkın malına zarar verenlerin değil, özgürlük hakkını savunanların yanında yani saf - temiz gezicilerin yanındaydım, hep destek oldum, yine olurum, şuan ülkemizin başında olan Başbakan'ın davet ettiği bir yere gitmem bazılarına niye bu kadar dokundu:) Paradan bahsedenler, oraya gitmekle kimse iş kovalamıyor rahat olun, hayatımda hep saygılı oldum hep de olurum, davete saygıyla cevap verdim o kadar... Apolitiğim, şimdi bana saçma sapan yorum yapanları Allah'a, ahlaksızları da avukatıma havale ediyorum.

 

TÜRKİYE

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler