YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ece Binay kimdir? Nereli, yaşı kaç?
Ece Binay kimdir? Nereli, yaşı kaç?
15 Şubat 2016 11:19
Ece Binay ismini dünden beri çok sık duyuyoruz. Ece Binay kimdir? Mahsun Kırmıgül'le ABD'de evlenen Ece Binay'ın hayatı merak ediliyor. Ece Binay kaç yaşında, nereli, eğitimi nedir? Ece Binay artık Mahsun Kırmızıgül'ün eşi.

Ece Binay ve Mahsun Kırmızıgül dün ABD'de evlendi. Bunun ardından gözler ECE Binay'a açevrildi. Ece Binay kimdir, Ece binayın hayatı, Ece Binay nereli, eğitimi, yaşı kaç? gibi soruların cevabı merak ediliyor.

Sizler için Ece Binay'ın kim olduğunu, nereli olduğu, yaşı, eğitimi gibi soruların cevabını araştırdıK. Ece Binay'ın avukat olduğu biliniyor ve dün itibarıyle Mahsun Kırmızıgül'ün resmi nikalı karısı.

Ece Binay Yaş :-

Ece Binay Okul :-

Ece Binay Boyu :-

Ece Binay Nereli :-

Ece Binay Facebook :-

Ece Binay Twitter :-

Ece Binay İnstagram :-

Ece Binay sitesi :     ——–

Magazin camiasından uzak bir yaşam süren Ece Binay'a dair fazla bir bilgi bulunmuyor. Mahsun Kırmızgül'le geçtiğimiz senelerde dolu dizgin bir aşk yaşayan Binay'ın mesleği Avukatlık, Hukuk Fakültesi mezunu.

Ece Binay uzun boylu, kımral, beyaz tenli ve yeşil gözlü.

56c18a9b67b0a960181c2a72.jpg

1565892_2_1455518851azinr.jpg

EVLENDİLER

Ünlü yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül bir yıldır birlikte olduğu Ece adlı avukat sevgilisi ile Los Angeles'da evlendi. DÜĞÜNE 30 KİŞİ KATILDI Yaz aylarında nikah masasına oturmayı planlayan ancak düğün tarihlerini erkene alan ünlü çift, 30 kişilik davetlinin katıldığı nikah töreniyle dünya evine girdi.

MAHSUN KIRMIZIGÜL KİMDİR?

    Mesleği: Şarkıcı, oyuncu, yönetmen
    Doğum Tarihi: 26.03.1968
    Uyruğu: Türkiye

Zaza kökenli Türk oyuncu, yönetmen, senarist ve eski Arabesk Fantazi ve pop şarkıcısı, besteci.

Kariyeri

1981 yılında müzik çalışmalarına başlayan şarkıcı amatör olarak altı albüm yaptı. Prestij Müzik, Mahsun Kırmızıgül'le birlikte yüzde 600'lere varan büyük bir atılım göstererek 5 yıl içinde müzik sektöründe zirveye taşındı. Özcan Deniz Yalan mı; Haluk Levent Bir Gece Vakti; Seda Sayan Ah Geceler; Alişan Var ya; Ayhan Aşan Sen de mi; Ertuğrul Polat Gittiğin O Gün; Gülşen Yiğidim gibi çalışmaların, besteleri ve müzik yönetmenliğinde çalıştı. Şirketin birçok sanatçısına da müzikal anlamda bestelerini verdi.

1994 yılında yayınladığı albümü 12'den Vuracağım'dan "Bebeğim Benim" şarkısı ile pop şarkıların yayınlandığı pek çok televizyon müzik listelerinde bir Arabesk / Fantezi şarkısı olarak yüksek başarı yakaladı. 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde Arabesk En İyi Erkek kategorisinde aday gösterildi. Bebeğim / Kardeşlik Türküsü adıyla da bilinen "12'den Vuracağım" albümü, Kırmızıgül'ün müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştırdığının göstergesiydi.

1998 Mayıs'ta çıkardığı Yıkılmadım adlı albümü ile o zamanlar müzikal anlamda imzasını atan Mahsun Kırmızıgül, bu albümü için toplam üç video klip çekti. Bu albüm şimdiye kadar 2.500.000 adet sattı, 1998 Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde halkın verdiği oylarla üç ayrı dalda ödül aldı. "Fantezi Müzik" dalında "Yılın Sanatçısı" seçilirken, "Yıkılmadım" adlı parçası da "Yılın Şarkısı" seçildi.1998'in en çok satan albümü ise 2.500.000 satış ile Yıkılmadım adlı albümü idi. Sanatçı ayrıca aynı yıl içinde "Türk Halk Müziği" dalında Altın Kelebek ödülünü alarak "Yılın Sanatçısı" seçildi. Magazin Gazeteciler Derneği'nin geleneksel ödülünde ise yine "Yılın Sanatçısı" seçildi.

Mahsun Kırmızıgül'ün ortağı ve aynı zamanda sanatçısı olduğu Prestij Müzik etiketi ile çıkan albümleri için çekilip gösterime giren klipler ise, "Alem Buysa Kral Sensin", "Bebeğim, Allah'ını Seveyim", "Ağlama Sen", "Maço Erkek", "Ben de Sizdenim", "Kardeşlik Türküsü", "İnsan Hakları", "Sevdalıyım", "Bu Sevda Bitmez", "Taşra Delikanlısı", "Kızlar", "Hemşerim", "Belalım", "Her Şeyim Sensin", "Yıkılmadım", "Yoruldum", "Kardeşe Ağıt", "Kahpe Felek", "Göçmen Kızı", "Garip". 1 Müzik etiketi ile; "Vefasız", "Sarı Sarı", "Daye", "Düş de Gör-Nemrud'un Kızı", "Saygımdan", "Hayat Ne Garip", "Ay Aman", "Bizden Değildir", "Azar Azar", "Dinle", "Gül Senin Tenin".

 // Bu neee
Yazik bu guzel kiza birde avukat .bula bula tam kiroyu bulmuş, hiç turkmu kalmadi memlekette ve dunyada...
15 Eylül 2017 12:33
 // Keko
Şükür et böyle güzel bir Türk kizi seninle evlenmeyi kabul etmiş...
04 Eylül 2017 08:38
 // müjgan arikan
canim ente habibi ,ente omri...
24 Ağustos 2017 16:54
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler